Lara Gessler chwali się efektem 3 miesięcy treningu. Pokazała zdjęcie "przed" i "po". "Szacunek"

Redakcja 26.06.2017
Lara Gessler
Fotografia: East News

Takiej zmiany mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta. 

Lara Gessler, córka najsłynniejszej polskiej restauratorki Magdy Gessler, udowodniła, że chcieć to móc. Na Facebooku opublikowała zdjęcie, na którym chwali się nową sylwetką. Jak przekonuje, wyrzeźbienie mięśni brzucha zajęło jej tylko 3 miesiące. 

Lara Gessler w ostatnim czasie postanowiła szczególnie zadbać o swoje ciało. Restauratorka i jej partner na 3 miesiące oddali się w ręce trenera, który pomógł im wypracować odpowiednią sylwetkę. Efektami podzieliła się na Facebooku. 

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się wspólnie z moim Pawłem na to wyzwanie. Jesteśmy silniejsi, zdrowsi, bardziej świadomi i mocniejsi jako para. Zupełnie zmieniliśmy sposób w jaki jemy. Jak się okazało ja przez ostatnie 12 lat jadłam za mało, nie dostarczając mojemu ciału odpowiednich makroskładników. W zasadzie nie jadłam węglowodanów. Mój organizm tak bardzo "nie ufał" mi, że dam mu odpowiedniej ilości pożywienia, że nie chciał pozbywać się rezerw. Dopiero po 2 miesiącach treningów i dobrej diety to się zmieniło i poziom tłuszczu zaczął spadać. Jak możecie się domyślić psychicznie było to dla mnie bardzo trudne. Tym bardziej cieszę się, że udało mi się wytrwać. Udało nam się bo zrobiliśmy to razem - napisała Lara Gessler na Facebooku.

Lara Gessler
Fotografia: www.facebook.com/laragesslerofficial/

Lara Gessler

Zmiana na plus? 

Na opublikowanej fotografii widać, że zmiana jest ogromna. Okazuje jej jednak, że córka Magdy Gessler wcale nie straciła kilogramów. Jej waga pozostała taka sama, za to na korzyść zmieniły się inne parametry. 

Waga ta sama... a jednak: -9 cm w obwodach; Wiek metaboliczny: 28 > 23 = 5 lat mniej; % tkanki tłuszczowej: - 3% mniej; Masa tkanki tłuszczowej: 18,2 kg > 16,8 kg = 1,4 kg mniej; Masa tkanki mięśniowej: 42,1 kg > 44,5 kg = 2,4 kg więcej; Tłuszcz wisceralny: poziom 2 > 2; Nawodnienie: 49,8% > 51,7% - napisała Lara Gessler na Facebooku. 

Oczywiście, metamorfozą restauratorki zachwyceni są internauci, czemu dają wyraz w komentarzach. 

Lara, już wcześniej wyglądałaś zaje*iście, a teraz to...miazga! Brawo!

No proszę panią...szacun za ciężką pracę!

Gratulacje dla Was. Super. A teraz kolejne miesiące dadzą jeszcze więcej efektów, bo wszystko jest ustabilizowane i teraz będzie tylko lepiej. 

Cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować wytrwałości :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów