Lana Del Rey opublikowała poruszającą piosenkę. Reaguje w ten sposób na strzelaniny w USA

Lana Del Rey wypuściła nową piosenkę.
Fotografia: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Lana Del Rey postanowiła zareagować na ostatnie strzelaniny w USA, w wyniku których zginęło 31 osób. Utwór “Looking for America” jest komentarzem do tych strasznych wydarzeń.

Lana Del Rey, podobnie jak wielu innych artystów i wokalistów, nie mogła przemilczeć ostatnich wydarzeń. Strzelaniny, do których doszło w El Paso oraz Dayton, wstrząsnęły całymi Stanami Zjednoczonymi. Piosenkarka postanowiła skomentować tragedię w odpowiedni dla siebie sposób.

Lana Del Rey reaguje na strzelaniny w USA

Nagranie utworu zrealizowano w zaledwie 48 godzin. W stworzeniu piosenki zatytułowanej “Looking for America” pomógł wokalistce producent, Jack Antonoff.

Wiem, że nie jestem politykiem i nie próbuję być, więc wybaczcie, że wyrażam swą opinię (...) W świetle ostatnich masowych strzelanin, które głęboko mnie dotknęły, chciałam zamieścić ten teledysk, który nasza inżynier Laura skończyła 20 minut temu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Nagrałam piosenkę dziś rano. Nosi tytuł “Looking for America” - dodała Lana w opisie na Instagramie, gdzie zamieściła utwór.

Fani nie spodziewali się tej piosenki. W komentarzach przekonują, że słuchają utworu ze łzami w oczach. Utwór nie będzie dostępny w najnowszym albumie “Norman Fucking Rockwell”, który swoją premierę ma już pod koniec sierpnia.

Zobacz także: Lana Del Rey zdradziła szczegóły nowej płyty. Kiedy będzie można usłyszeć "Norman Fucking Rockwell"?

Prawdziwi fani muzyki powinni zobaczyć te miejsca! Którą operę chciałbyś odwiedzić?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów