Lalka Belle, która miała przedstawiać Emmę Watson wygląda jak... Justin Bieber

Redakcja 09.01.2017
Figurka przedstawiająca Emmę Watson
Fotografia: twitter.com/dolanschistad

Podobieństwa do brytyjskiej aktorki faktycznie trudno się dopatrzeć. 

Premiera filmu "Piękna i Bestia" w reżyserii Billa Condona zbliża się wielkimi krokami. Fani tej kultowej powieści przygody Belli (Emma Watson), która aby ratować ojca zgadza się zamieszkać w zamku potwora, na dużym ekranie zobaczyć będą mogli 15 marca. Na polską premierę będziemy musieli poczekać dwa dni dłużej. Do polskich kin film trafi 17 marca. 

Produkcja już dzisiaj wzbudza ogromne emocje, a z tego faktu chętnie korzystają producenci przeróżnych gadżetów. Nie inaczej było tym razem. Właśnie wyprodukowano figurkę, która w zamyśle miała przedstawiać Emmę Watson wcielającą się w rolę uroczej Belle. Niestety, lalka bardziej przypomina Justina Biebera niż brytyjską aktorkę. Fakt ten szybko zauważyli internauci, którzy nie ukrywają swojego zaskoczenia. 

Kiedy zamówisz w sieci lalkę Emmy Watson, a zamiast tego przyjeżdża do ciebie lalka Justina Biebera w żółtej sukience i peruce - napisała internautka Rebekka na Twiterze. 

Podobieństwo do Emmy Watson jest niewielkie
Fotografia: twitter.com/kingsleyyy

Podobieństwo do Emmy Watson jest niewielkie

Justin Bieber, a może Lord Farquaad?

Pierwsze zdjęcie kontrowersyjnej lalki na swoim Flickrze opublikował William Herrington. Twórca fotografii przyznaje, że figurki z filmów Disneya nie zawsze idealnie odwzorowują aktorów, ale w tym przypadku ktoś popełnił prawdziwy błąd.

Wiem, że figurki z filmów Disneya nigdy w 100 procentach nie odwzorowują aktorów, ale ta jedna jest naprawdę okropna. Jej twarz się świeci i jest pokryta piegami (które wyglądają bardziej jak choroba skóry), a głowa wygląda na rozerwaną. Jeśli chodzi o jakieś podobieństwa do Emmy...nie ma żadnych - powiedział William Herrington w rozmowie z Buzzfeed.com. 

Wielu internautów zgadza się z Herringtonem i przyznaje, że lalka zupełnie nie jest podobna do brytyjskiej aktorki. Część z nich widzi podobieństwo do Justina Biebera, ale nie wszyscy. Zdaniem niektórych to...Lord Farquaad, władca Dulocu, znany z kultowego filmu "Shrek". 

Czy lalka faktycznie przypomina Justina Biebera?
Fotografia: ONS

Czy lalka faktycznie przypomina Justina Biebera?

Justin Bieber podczas gali MTV EMA Awards 2015
Fotografia: ONS

Justin Bieber podczas gali MTV EMA Awards 2015

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów