Lajkonik wycofuje ze sprzedaży popularną przekąskę. Którą?

Hanna Skowron 04.12.2018
Człowiek robiący zakupy w super markecie
Fotografia: Shutterstock

Firma Lajkonik wycofuje ze sprzedaży jedną ze swoich popularnych przekąsek. Powodem tych działań jest możliwość znalezienia w opakowaniu produktu „ciała obcego”.

Firma wycofuje ze sprzedaży precelki Lajkonik. Konsumenci, którzy zwrócą je do sklepu otrzymają zwrot pieniędzy. Lajkonik zdecydował się wycofać ze sprzedaży popularną przekąskę w opakowaniu 130 gram o terminie przydatności do 10 maja 2019 roku i numerze partii 83713. Firma podaję, iż taką decyzję podała ze względu na to, iż istnieje możliwość znalezienia ciała obcego w opakowaniu produktu.

Precelki Lajkonik wycofane ze sprzedaży

Firma „Lajkonik” podaje, iż decyzję taką podjęła ze względu na bezpieczeństwo konsumentów oraz utrzymanie najwyższych standardów jakości”.

Zaapelowano do klientów o sprawdzanie, czy są w posiadaniu tego artykułu. Firma w oficjalnym oświadczeniu podała także, że konsumenci, którzy zwrócą artykuł do sklepu, otrzymają zwrot pieniędzy.

Ze strony firmy „Lajkonik” pojawiło się zapewnienie, że to incydentalny przypadek, który zostanie poddany wnikliwej analizie, a w czasie produkcji produktów stosowane są najwyższe standardy jakości.

Zobacz także: IKEA wycofuje ze sprzedaży kolejny produkt i prosi klientów o jego zwrot. Jest niebezpieczny

 Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Produkty spożywcze w bardzo dużym stopniu wpływają na twój organizm. Które chronią przed rakiem?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów