Lady Gaga zrobiła sobie tatuaż z błędem. Winę zrzuciła na... alkohol

Hanna Skowron 18.02.2019
Lady Gaga
Fotografia: Rex Features/East News

Lady Gaga miała pecha u tatuażysty. Coś poszło ewidentnie nie tak.

Lady Gaga słynie ze swoich tatuaży. W sumie ma ich ponad 20. Teraz gwiazda wytatuowała sobie różę na plecach oraz pięciolinię na nadgarstku, której nuty układają się w słowo "GAGA". Niestety, w tym ostatnim malunku internauci wypatrzyli błąd. O co chodzi?

Jeszcze kilka tygodni temu świat śmiał się z błędu w tatuażu Ariany Grande. Teraz podobną wpadkę zaliczyła Lady Gaga. Partnerka Bradleya Coopera z hitu "Shallow" wyjaśniła fanom, skąd się wzięła pomyłka.

Lady Gaga i błąd w tatuażu

Nowy "nabytek" Lady Gagi to pięciolinia na nadgarstku. Taki sam tatuaż zrobił sobie jej menedżer. Problem w tym, że pięciolinia, jak sugeruje słowo, składa się z pięciu linii. Na ręce piosenkarki znalazły się natomiast tylko cztery.

Lady Gaga szybko usunęła zdjęcie z tatuażową wpadką i zamieściła na Instagramie nowe, już z poprawionym tatuażem. Okazuje się, że winę za nieporozumienie ponosi... alkohol. Gwiazda wszystko wyjaśniła w podpisie fotografii.

Muzyczny kryzys zażegnany. Za dużo tequili - i biedna piąta linia została zapomniana - napisała.

Jako studentka teorii muzyki jestem przerażona. Jako ktoś, kto dobrze się bawił ze swoim przyjacielem, czuję ulgę - dodała w kolejnym poście. 

Jak wam się podoba nowy tatuaż Lady Gagi?

Zobacz także: Ujawniono zeznania Lady Gagi w sprawie Kesha vs Dr. Luke. Tak broniła koleżankę z branży!

Te cytaty filmowe po prostu uwielbiamy! Przeszły już do kanonu kultowych dialogów w historii kina

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów