Lady Gaga zabiła swoją przyjaciółkę?! Przerażające fakty wychodzą na jaw

Lady Gaga w czarnej sukni z czarną torebką
Fotografia: Instagram/Lady Gaga

Niepokojące wieści na temat Lady Gagi obiegły media. Rodzice byłej gwiazdy pop oskarżają ją o zabójstwo ich córki.

Lady Gaga ma obecnie swoje 5 minut, choć o jej muzyce i skandalicznym zachowaniu jest głośno od ponad dekady! Teraz ponownie gwiazda znalazła się na świeczniku. Doprowadził do tego Bradley Cooper, który obsadził wokalistkę w głównej roli w swoim debiucie reżyserskim "Narodziny gwiazdy". Teraz w mediach pojawiła się okropna teoria oparta na zeznaniach rodziców amerykańskiej gwiazdy pop-u. Oskarżają oni Lady Gagę o zabójstwo ich córki!

Zobacz także: Lady Gaga i Bradley Cooper jednak mają romans?! Te zdjęcia mówią wszystko    

Lady Gaga zabiła swoją przyjaciółkę?!

Cała sprawa miała miejsce na samym początku kariery Lady Gagi. Wokalistka w 2008 roku wydała swoje dwa wielkie hity, które przyniosły jej popularność: "Just Dance" oraz "Poker Face". W tym samym roku doszło do tragicznego wypadku. 

Lina Morgana to pochodząca z Rosji wokalistka pop, która zyskała dużą popularność w Stanach Zjednoczonych. Lady Gaga swoją karierę rozpoczynała śpiewając u niej w chórkach. W 2008 roku kobieta zmarła. Jako oficjalną przyczynę jej śmierci podano samobójstwo. Jak donoszą zagraniczne media, rodzice Morgany są jednak przekonani, że zabiła ją... Lady Gaga!

Zdaniem państwa Morganów, Lady Gaga była zazdrosna o karierę i talent ich córki. Wokalistka w późniejszym czasie miała nawet kopiować styl Liny! Właśnie dlatego sądzą, że Lady Gaga "pomogła ich córce w samobójstwie". 

Widać zatem, że sprawa z przeszłości wciąż nie daje wokalistce spokoju. Myślicie, że Lady Gaga byłaby skłonna do popełnienia przestępstwa?

Zobacz także: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na imprezie po Oscarach. Nie szczędzili sobie czułości! 

Gwiazdy oszalały na punkcie #10YearsChallenge, ale ten grafik jest jeszcze lepszy! Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów