Oscary 2019: Lady Gaga w biżuterii wartej 30 milionów dolarów!

Lady Gaga
Fotografia: Eastnews

To cacko niegdyś nosiła inna gwiazda filmowa!

Niewątpliwie jedną z najjaśniej świecących gwiazd na rozdaniu tegorocznych Oscarów była Lady Gaga. Piosenkarka miała na sobie czarną kreację do ziemi z domu mody Alexander McQueen, jednak tym razem to nie ona wzbudziła największe zainteresowanie mediów. Znacznie bardziej zaintrygowała wszystkich bogato zdobiona biżuteria Gagi. Poznajcie jej niezwykłą historię.

Lady Gaga w biżuterii Tiffany na rozdaniu Oscarów

Lady Gaga po raz kolejny rozbiła bank. Na gali rozdania Oscarów pokazała się w naszyjniku wartym 30 milionów dolarów! Okazuje się, że naszyjnik, który miała na sobie, wcześniej nosiła Audrey Hepburn w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego".

To cacko z 12,54 karatowym żółtym diamentem to marzenie każdej miłośniczki luksusowej biżuterii. Co ciekawe, do tej pory ten wyjątkowy naszyjnik nosiły tylko 3 kobiety. Za pierwszym razem miała go na sobie Sheldon Whitehouse na balu Tiffany w 1957 r. w Newport na Rhode Island. Podobają się wam błyskotki Gagi?

EN_01364039_3593
Fotografia: Eastnews
EN_01364042_0883
Fotografia: Eastnews

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów