Lady Gaga w końcu ujawniła prawdę o romansie z Bradleyem Cooperem! "To było zaaranżowane"

Paulina Ermel 07.11.2019
Lady Gaga i Bradley Cooper
Fotografia: Rex Features/East News

Wokalistka udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała prawdę.

Pamiętacie kultowy występ Lady Gagi i Bradleya Coopera podczas gali rozdania Oscarów 2019? Wokalistka i popularny aktor wykonali na scenie piosenkę "Shallow" pochodzącą z filmu "Narodziny gwiazdy" - oboje zagrali w produkcji główne role.

Show, jakie wówczas zrobili, zapisze się w historii uroczystości. Nie dość, że świetnie zaśpiewali, na scenę weszli trzymając się za ręce, a w trakcie wykonywania utworu nie szczędzili sobie czułości. Wszystko to spotęgowało od dawna pojawiające się plotki o ich rzekomym romansie. Czy rzeczywiście coś tę dwójkę łączyło? Lady Gaga dopiero teraz postanowiła się do tego odnieść!

Lady Gaga o romansie z Bradleyem Cooperem

Lady Gaga została gwiazdą grudniowego numeru amerykańskiego wydania magazynu "Elle". Wzięła udział w pięknej sesji zdjęciowej, ale udzieliła też szczerego wywiadu. Odniosła się między innymi do powracających plotek na temat romansu z Bradleyem Cooperem.

Wywiad z wokalistką przeprowadzała sama Oprah Winfrey. Dziennikarka zapytała m.in. o intymny występ Gagi i Coopera podczas Oscarów 2019. Piosenkarka odpowiedziała wówczas, że "media są zwyczajnie głupie i naiwne".

Stworzyliśmy historię miłosną. Jesteśmy artystami - to oczywiste, że chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani - wyznała Lady Gaga.

Po występie na gali rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych spekulacjom o romansie Gagi i Bradley nie było końca. Wokalistka i aktor nie odrywali od siebie oczu i całość wypadła bardzo romantycznie.

To było zaaranżowane - dodała Gaga.

Wygląda na to, że tę dwójkę połączyła specjalna więź, ale wyłącznie na poziomie przyjaźni. Bradley zawsze wypowiadał się ciepło na temat Gagi jako aktorki i koleżanki. Z kolei artystka bardzo docenia Coopera jako reżysera, aktora, ale też widzi w nim ogromne wsparcie.

Myśleliście, że tę dwójkę coś łączy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                            

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów