Całkiem naga Lady Gaga. Artystka znów szokuje fanów nowymi zdjęciami

Lady Gaga w czerwonej sukience i okularach idzie po ulicy.
Fotografia: ABACA/Abaca/East News

Lady Gaga lubi szokować. Tym razem opublikowała zdjęcia, na których jest... naga! Jej fani są zachwyceni i cieszą się z powrotu "starej Gagi". A co wy sądzicie?

Lady Gaga obecnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Ma genialny głos, co udowadnia niejednokrotnie w występach na żywo. Na swoim koncie ma już wiele hitów na skalę światową, ale również różne skandaliczne zachowania. Jednym z najgłośniejszych był jej występ, gdy na scenie pojawiła się ubrana w surowe mięso. Promocja ostatniego albumu wokalistki, "Joanne" była jednak nieco spokojniejsza. Teraz gwiazda znów szokuje.

Lady Gaga nago

Na Instagramie Lady Gagi pojawiły się trzy bardzo odważne fotografie. Na jednej z nich naga gwiazda nakłada rajstopy. Na kolejnej jest ubrana w same rajstopy i nakładki na biust. Na najnowszym zdjęciu Gaga ma nagi biust oraz rajstopy. Trzeba przyznać, że te fotografie są bardzo odważne, choć jak na kontrowersyjne zachowania piosenkarki, z których jest znana, to jeszcze nic. Jej fani są zachwyceni.

Moja Gaga wraca – możemy przeczytać w komentarzach.

Królowa.

Szaleję na twoim punkcie.

Czy kontrowersyjne zdjęcia są zapowiedzią nowego repertuaru Lady Gagi? Zapewne przekonamy się już wkrótce. Jak na razie czekamy na jej "grzeczną wersję" w filmie "Narodziny Gwiazdy", w którym zagrała u boku Bradleya Coopera. Premiera już 30 listopada.

Zobacz także: Duet Lady Gagi z Bradleyem Cooperem! "Narodziny Gwiazdy" powalczą o Oscara?

Wyjątkowy projekt, w którym wzięły udział polskie gwiazdy. Pokazały się bez makijażu i w samej bieliźnie. Brawa za odwagę!

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów