Lady Gaga całuje się z nowym facetem. To nagranie podbija sieć!

Zuzanna Morska 02.01.2020
Lady Gaga
Fotografia: instagram.com/ladygaga

Wokalistka świętowała nadejście 2020 roku w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Nie odrywali od siebie rąk!

Jeszcze do niedawna w sieci regularnie pojawiały się plotki o tym, że Lady Gaga ma romans z Bradleyem Cooperem. Para poznała się na planie filmu "Narodziny gwiazdy" i od tamtej pory fani tej dwójki stale ich ze sobą łączyli.

Okazuje się jednak, że popularna piosenkarka znalazła szczęście u boku kogoś zupełnie innego. Do sieci trafiły nagrania, które udowadniają gorące uczucie wokalistki i tajemniczego mężczyzny.

Lady Gaga ma nowego chłopaka

Lady Gaga w październiku przyznała, że znów jest singielką i nie szuka miłości na siłę. Gwiazda, która była już nawet zaręczona, ma wypełnione po brzegi pracą życie zawodowe, dlatego stworzenie stabilnego związku wcale nie jest dla niej łatwe.

Wygląda jednak na to, że znów się z kimś spotyka! Fani przyłapali bowiem Gagę w czasie Sylwestra, który spędzała w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Para nie szczędziła sobie czułości, a kiedy wybiła północ - Lady Gaga nie mogła przestać całować swojego wybranka.

Następnie razem opuścili klub w Las Vegas, w którym wokalistka dawała koncert. Wszystko zostało nagrane przez fanów, którzy w tym czasie przebywali w jednym miejscu z Gagą. Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów