Lady Gaga ma nowego faceta! Bradley Cooper poszedł w odstawkę?

Zuzanna Morska 01.08.2019
Lady Gaga i Bradley Cooper
Fotografia: Rex Features/East News

Zagraniczne media nie mają wątpliwości. Lady Gaga znów jest zakochana! I to nie w Bradleyu Cooperze!

Od premiery "Narodzin gwiazdy" nie cichną spekulacje o tym, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają się ku sobie. Atmosferę podgrzewa fakt, że aktor niedawno rozstał się ze swoją ukochaną i mamą swojej córki, Iriną Shayk. Rosyjska piękność była związana z amerykańskim gwiazdorem 4 lata.

Media doszukiwały się przyczyn rozstania pary właśnie w rzekomym romansie Coopera z Gagą. Okazuje się jednak, że Lady Gaga jest zakochana, ale w kimś zupełnie innym!

Lady Gaga ma nowego chłopaka

Kiedy "Narodziny gwiazdy" odnosiły ogromny sukces na arenie międzynarodowej i były nominowane do wielu nagród w najważniejszych konkursach filmowych, zarówno Bradley, jak i Gaga mieli stałych partnerów.

Bradley był związany z Iriną Shayk, a Lady Gaga była zaręczona z Christianem Carino. Wokalistka zerwała ze swoim narzeczonym kilka miesięcy temu, a kryzys w związku Coopera i Shayk doprowadził do rozstania pary parę tygodni temu.

Teraz media donoszą, że Gaga znalazła szczęście u boku Dana Hortona. Gaga i Horton znają się już długo, ale spotykają się od niedawna. Magazyn "People" przyłapał zakochanych na brunchu w restauracji Granville. Para nie szczędziła sobie czułości. Oboje wyglądali też na bardzo zrelaksowanych.

Myślicie, że ich zdjęcia zamkną usta spekulantom?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów