Lady Gaga w końcu skomentowała plotki o romansie z Bradleyem Cooperem!

Paulina Ermel 01.03.2019
Lady Gaga i Bradley Cooper
Fotografia: Rex Features/East News

Dziennikarz wprost zapytał wokalistkę, czy coś łączy ją z hollywoodzkim aktorem. Odpowiedziała bez wahania!

O romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera słyszymy od premiery filmu "Narodziny gwiazdy". W wyreżyserowanej przez Coopera produkcji zagrali oni parę kochanków. Spekulacje dodatkowo podsyciło zachowanie artystów podczas premiery filmu w różnych częściach świata - pojawiali się na nich razem i nie szczędzili sobie czułości.

Pogłoski przybrały na sile po niedzielnym występie Gagi i Coopera podczas rozdania Oscarów. Wykonali oni swój wspólny popisowy numer pt. "Shallow", za który zresztą Lady Gaga otrzymała w tym roku statuetkę. Po uroczystej gali gwiazda wystąpiła w show Jimmy'ego Kimmela i tam postanowiła skomentować domysły.

Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Bradleyem Cooperem

Jimmy Kimmel zaprosił Gagę do swojego talk show. Podczas występu nie tylko pogratulował jej wygranej, ale też musiał zapytać o pewne rzeczy. W pewnym momencie powiedział wprost, że krążą plotki o jej romansie z Bradleyem.

Początkowo Gaga przewróciła oczami, ale ostatecznie odpowiedziała konkretnie, jak to jest z nią i Cooperem.

Ludzie zobaczyli miłość, a my chcieliśmy, żeby to widzieli. To miłosna piosenka. Film "Narodziny gwiazdy" to miłosna historia. Dobry występ wymaga tego, żeby wytworzyła się między nami więź. Kiedy śpiewasz miłosną piosenkę, chcesz, żeby ludzie to poczuli.

Co ciekawe, sam występ na Oscarach nie był jedyną sytuacją, która mogłaby podsycić plotki dotyczące tej dwójki. Po uroczystej gali wszyscy udali się na imprezę. Tam również Gaga i Cooper nie odstępowali się na krok. I nie szczędzili sobie czułości.

Myślicie, że jej występ u Kimmela uciszy plotki?

Gwiazdy regularnie korzystają z Instagrama. Niektóre z nich uczyniły z niego także źródło zarobku. Zobaczcie, które w ten sposób radzą sobie najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów