Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na imprezie po Oscarach. Nie szczędzili sobie czułości

Hanna Skowron 26.02.2019
Lady Gaga i Bradley Cooper
Fotografia: Rex Features/East News

O ich występie podczas gali rozdania Oscarów mówi cały świat. Czy między Lady Gagą i Bradleyem Cooperem rzeczywiście coś jest? Zdjęcia z imprezy po uroczystości mogą o tym świadczyć.

Od kiedy Lady Gaga zagrała w filmie Bradleya Coopera, fani wokalistki i aktora cały czas dopatrują się między nimi romansu. Trudno powiedzieć, czy mają podstawy, aby myśleć, że coś rzeczywiście między nimi jest, czy po prostu chcieliby, żeby coś było.

"Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą i Bradleyem zebrały wiele nagród - w tym Oscara za najlepszą piosenkę. Zarówno wokalistka, jak i aktor, który także wyreżyserował ten film, pojawiali się na uroczystościach podczas których przyznawano wyróżnienia. Na każdej trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie czułości.

Ich wspólne wykonanie piosenki "Shallow" podczas 91. gali wręczenia Oscarów przejdzie do historii. Ale czułe gesty, na których przyłapano ich po uroczystości, też mogą zapisać się w historii na dłużej.

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper wykonali swój popisowy numer w czasie rozdania najważniejszych nagród filmowych w Dolby Theatre w Los Angeles. Piosenkarka przyszła na galę sama - niedawno rozstała się z narzeczonym - natomiast Bradley pojawił się na Oscarach z ukochaną Iriną Shayk i swoją mamą.

Plotki o romansie podsycało m.in. zachowani Iriny, która na gali usiadła między Bradleyem a Gagą. Rosyjska modelka oglądała z dumą występ ukochanego z pierwszego rzędu. Nie przeszkodziło to jednak Lady Gadze z trzymaniu Bradleya za rękę i patrzeniu mu głęboko w oczy.

Teraz światło dzienne ujrzały zdjęcia z imprezy, która co roku odbywa się po rozdaniu nagród. Gaga i Bradley zostali przyłapani na rozmowie i czułych gestach. Informatorzy jednego z tabloidów przyznali, że spędzili ze sobą całe dwie godziny, a ukochana Bradleya w tym czasie siedziała na kanapie niedaleko nich.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Oscary 2019 za nami! Oglądaliście filmy, które w tym roku otrzymały wyróżnienie? Poznajcie 18 legendarnych filmów oscarowych, które warto zobaczyć chociaż raz w życiu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów