Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?! Piosenkarka skomentowała te doniesienia

Lady Gaga w czarnej sukni i Bradley Cooper w garniturze obejmujący ją w pasie, siedzą przy fortepianie na gali rozdania Oscarów 2019
Fotografia: A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Od wielu miesięcy w sieci pojawiają się spekulacje, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans. Wokalistka w końcu odniosła się do tych doniesień.

"Narodziny gwiazdy" do kin weszły pod koniec listopada. Od tego czasu nieustannie krążą plotki o tym, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans. Oliwy do ognia dolewały ich występy na czerwonych dywanach, po których paradowali za rękę, a do zdjęć pozowali przytuleni. Fani filmu bez wątpienia chcieliby przenieść ich związek do rzeczywistości, zważywszy na to, że od tego duetu z ekranu biła ogromna chemia. Ich ostatni występ na Oscarach natomiast zachwycił wszystkich.

Zobacz także: Oscary 2019 rozdane! Oto laureaci. "Zimna wojna" bez statuetki

Lady Gaga komentuje doniesienia o romansie z Cooperem

Plotki rozgorzały po tym, gdy w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu wokalistki z jej dotychczasowym narzeczonym. Wszyscy od razu zaczęli spekulować, czy Bradley również rozstanie się ze swoją partnerką, Iriną Shayk. Ostatnio jednak pojawił się z nią na Oscarach. Tuż po gali w sieci ukazały się natomiast zdjęcia, jak przytula się do Lady Gagi.

Sądząc po komentarzach na portalach społecznościowych, fani są przekonani, że między tą dwójką rodzi się płomienne uczucie.

Dlaczego oni nie są razem?

Popatrzcie na nich i powiedzcie, że tych dwoje nie uprawia seksu - piszą internauci.

Oscary były tylko wisienką na torcie. Ich występ zachwycił wszystkich, a moment, gdy przytulili się w trakcie śpiewania, fanów przyprawił o szybsze bicie serca. Gdy emocje opadły, Lady Gaga postanowiła zabrać głos w sprawie jej romansu z aktorem. Na swoim koncie na Twitterze opublikowała zdjęcie z ich występu na Oscarach i opatrzyła je bardzo wymownym opisem.

Nie może być nic bardziej wyjątkowego od dzielenia tego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i artystycznym geniuszem - napisała.

Pozostaje nam zatem przypuszczać, że tych dwoje łączy jedynie przyjaźń. Chociaż... internauci i tak wiedzą swoje.

Zobacz także: Wyobrażasz sobie "Narodziny gwiazdy" bez Lady Gagi? Główną rolę miała zagrać inna piosenkarka 

Już wiemy, jakie filmy były najlepsze w minionym roku! A jak wyglądali laureaci Oscarów w innych latach? Te filmy zyskały już miano kultowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów