Lady Gaga i Bradley Cooper jednak mają romans?! Te zdjęcia mówią wszystko

Lady Gaga w czarnej sukni i Bradley Cooper w garniturze śpiewają przy fortepianie "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy" na Oscarach 2019
Fotografia: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Fani filmu "Narodziny gwiazdy" chcieliby, żeby Lady Gaga i Bradley Cooper mieli romans. Teraz znaleźli kolejną teorię spiskową! My już same nie wiemy, co o tym myśleć.

Choć Lady Gaga ustosunkowała się do plotek o romansie z Bradleyem Cooperem, fani tego duetu wciąż doszukują się nowych oznak ich miłości. Wielu chciałoby, żeby ich związek z filmu "Narodziny gwiazdy" miał odzwierciedlenie w rzeczywistości. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia, które wyrażają więcej niż tysiąc słów. Mogą one stanowić dowód na to, że Lady Gaga całowała się z Bradleyem Cooperem. My przyznajemy, że po zobaczeniu tych zdjęć, już same nie wiemy, co myśleć! 

Zobacz także: Lady Gaga w końcu skomentowała plotki o romansie z Bradleyem Cooperem!

Bradley Cooper ze szminką Lady Gagi na ustach

Bradley Cooper od 2015 roku jest w szczęśliwym związku z Iriną Shayk. Aktor z modelką ma dwuletnią córeczkę. Do tej pory wydawało się, że tworzą szczęśliwą rodzinę. Odkąd jednak w kinach pojawił się film "Narodziny gwiazdy", nie cichną plotki o romansie Coopera z Lady Gagą, z którą stworzył bardzo namiętny duet na ekranie.

Główni zainteresowani podsycali te plotki swoimi kolejnymi występami na scenie i czerwonym dywanie. Do zdjęć pozowali za rękę i często się przytulali, nawet podczas występu na gali rozdania Oscarów. Lady Gaga ostatnio postanowiła to skomentować. 

Ludzie zobaczyli miłość, a my chcieliśmy, żeby to widzieli. To miłosna piosenka. Film "Narodziny gwiazdy" to miłosna historia. Dobry występ wymaga tego, żeby wytworzyła się między nami więź. Kiedy śpiewasz miłosną piosenką, chcesz, żeby ludzie to poczuli - mówiła wokalistka w rozmowie z Jimmym Kimmelem.

Teraz w sieci pojawiły się jednak zdjęcia dowodzące tego, że ich relacja nie opiera się tylko na profesjonalizmie. Na fotografiach, które ujrzały światło dzienne możemy zobaczyć, że Bradley ma na ustach ślad po szmince Lady Gagi! A to mówi nam naprawdę wiele. Sami zobaczcie!

Zobacz także: Wyobrażasz sobie "Narodziny gwiazdy" bez Lady Gagi? Główną rolę miała zagrać inna piosenkarka

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów