Lady Gaga namiętnie całuje na scenie żonatego mężczyznę! Na widowni siedziała jego żona

Lady Gaga w czarnej bieliźnie na MET Gala 2019
Fotografia: David Fisher/REX Features/East News

Lady Gaga jest znana ze skandalicznego zachowania. Na koncercie w Las Vegas pocałowała namiętnie żonatego mężczyznę! Na widowni siedziała jego żona.

Lady Gaga po filmie "Narodziny gwiazdy" zaczęła być podejrzewana o romans z Bradleyem Cooperem i rozbicie jego związku z Iriną Shayk. Wokalistka jednak od dawna słynie z kontrowersyjnych zachowań, zwłaszcza na scenie. Ostatnio zaskoczyła wszystkich podczas swojego występu w Las Vegas. W pewnym momencie namiętnie pocałowała trębacza, Briana Newmana. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że na widowni siedziała żona muzyka! Zobaczcie sami tę scenę!

Zobacz także: Bradley Cooper zostawił Irinę Shayk dla Lady Gagi? Piosenkarka wiedziała, że przechodzą trudne chwile

Lady Gaga całuje żonatego mężczyznę!

Lady Gaga w lutym rozstała się ze swoim narzeczonym, Christianem Carino. Zagraniczne media zaczęły spekulować, że gwiazda poczuła coś do Bradleya Coopera, z którym wystąpiła w "Narodzinach gwiazdy". O ich romansie jednak ucichło, choć niedawno głośno było o rozstaniu aktora z Iriną Shayk.

Teraz o Lady Gadze zrobiło się głośno w kontekście innego mężczyzny. Wokalistka podczas swojego koncertu w Las Vegas podeszła do jednego z muzyków obecnych na scenie i namiętnie go pocałowała! Brian Newman wyglądał na zadowolonego, jednak okazuje się, że mężczyzna jest żonaty! Jego żona, Angie Pontani w dodatku była obecna na widowni.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak kobieta zareagowała na cała tę sytuację. Zwłaszcza, że ten pocałunek nie wyglądał na przyjacielski. 

Zobacz także: Julia Wieniawa śpiewa "Shallow"! Lepiej niż Rodowicz?

"Narodziny gwiazdy" są jednym z najlepiej ocenionych filmów przez Polaków w ubiegłym roku! Jakie jeszcze produkcje znalazły się na liście?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów