Kylie Minogue "zmiażdżyła" Kylie Jenner, która chciała opatentować imię. "To drugoplanowa gwiazdka telewizyjna"

Redakcja 07.02.2017
Kylie Jenner
Fotografia: East News

Starcie celebrytka kontra piosenkarka media śledziły z zapartym tchem. Dziś znamy już finał tej historii. 

Jakiś czas temu Kylie Jenner wpadła na, wydawało jej się, genialny pomysł. Ponieważ uruchomiła własną linię kosmetyków, chciała je zabezpieczyć w możliwie najlepszy sposób. Z racji tego, że nazwała je "Kylie", młoda Jennerka postanowiła, że opatentuje swoje imię. Jak pomyślała, tak też zrobiła. Wkrótce do Urzędu Patentowego złożyła stosowne dokumenty, aby zgodnie z prawem jej imię stało się znakiem towarowym.

Pech chciał, że o tym fakcie dowiedziała się Kylie Minogue. Australijska piosenkarka, która występuje na scenie pod tym samym pseudonimem już od wielu lat, uznała ten pomysł za co najmniej niedorzeczny. Aby powstrzymać zapędy młodej celebrytki, do urzędu złożyła dokument, w którym nie zostawia na młodej "Kardashiance" przysłowiowej suchej nitki. 

Kylie Jenner to drugoplanowa gwiazdka telewizyjna, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w podrzędnym telewizyjnym show. Jej zachowania spotkały się z wielokrotną krytyką przedstawicieli mniejszości rasowych i osób niepełnosprawnych, a w dodatku przejawia ona ekshibicjonistyczne zapędy - napisała Kylie Minogue, a jej wypowiedź przytacza Jastrzabpost.pl.

Królowa jest tylko jedna?

Dziś, jak podaje Bbc.com, znana jest już decyzja urzędu, który przychylił się do opinii piosenkarki i odrzucił wniosek Kylie Jenner. Tym samym, młoda gwiazdka rodzinnego show powinna szybko zapomnieć o planach opatentowania swojego imienia. Czy tak się stanie, pokaże czas. Póki co zagraniczne media już donoszą, że decyzja urzędu bardzo zdenerwowała celebrytkę, która zapowiada, że to nie koniec walki. Wszystko wskazuje na to, że spodziewać możemy się apelacji.

Z jednej strony pomysł z zastrzeżeniem znaku towarowego wydaje się dość zrozumiały. Z drugiej jednak, Kylie Jenner decydując się na nazwanie kosmetyków "Kylie" powinna pamiętać, że niemal cały świat zna inną Kylie... Kylie Minogue. I cóż, nie da się ukryć, że to właśnie piosenkarka może pochwalić się znacznie większymi osiągnięciami. 

Kylie Minogue
Fotografia: East News

Kylie Minogue

Kylie i Kendall Jenner
Fotografia: ONS

Kylie i Kendall Jenner

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów