Kylie Minogue przyłapana przez paparazzi! Czy wygląda na 51 lat?

Sandra Banach 06.06.2019
Kylie Minoque na koncercie
Fotografia: East News

Paparazzi przyłapali Kylie Minogue, gdy wychodziła ze studia nagraniowego. Jej satynowa kreacja prezentuje się pięknie. Trudno uwierzyć, że piosenkarka w tym roku skończyła 51 lat!

Kylie Minogue będziemy mogli usłyszeć w lipcu w Gdyni na nadchodzącym Opene’er Festival 2019. Jest to ogromne zaskoczenie dla wielu wielbicieli tego muzycznego festiwalu. Australijska piosenkarka pomimo upływającego czasu prawie w ogóle się nie zmienia. Nadal wygląda pięknie i młodo!

Jak dziś wygląda Kylie Minogue?

Kylie Minogue to wokalistka, która od lat cieszy się statusem jednej z największych popowych gwiazd. Australijka ma już 51 lat, ale urody i figury mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka!

Jakiś czas temu piosenkarkę sfotografowali paparazzi. Kylie wychodziła wtedy ze studia po nagraniu do jednego z programów telewizyjnych. Gwiazda miała wtedy na sobie satynową kreację, która robi ogromne wrażenie! Długa sukienka nie tylko uwydatniła jej szczupłą figurę, ale także podkreśliła biust. Całość uzupełniły eleganckie złote sandały na wysokim obcasie.

Kylie Minoque
Fotografia: EastNews

Podoba wam się stylizacja Kylie Minoque?

Zobacz także: "Aborcja to opieka zdrowotna". Miley Cyrus w kontrowersyjnej kampanii

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz polski teledysk po jednym kadrze? Średni wynik to 5 punktów

Teledysk
Fotografia: YouTube/Paweł Domagała

1. Ten teledysk ma już ponad 50. milinów wyświetleń. Mowa o piosence:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów