Kylie Minogue przyłapana na wpadce z Photoshopem. Fani bezlitości. Wystarczy dobrze przyjrzeć się zdjęciu

Anna Respondek 06.10.2017
Kylie Minogue
Fotografia: Instagram/kylieminogue

Kto w tej "batalii" ma rację?

Kylie Minogue to znana na całym świecie piosenkarka, która z każdym rokiem pięknieje. Gwiazda w tym roku skończyła 49 lat, jednak nadal zachwyca niezwykle zgrabną sylwetką, której zazdroszczą jej nawet młodsze fanki. 

Minogue postanowiła pochwalić się na Instagramie jednym ze zdjęć z jej najnowszego kalendarza. Artystka na ganku Chateau Marmont nachyla się nad poręczą. Fotografia zdecydowanie eksponuje jej jędrne pośladki. Ubrana jest jedynie w szary top i kolorowe, wzorzyste figi z wysokim stanem. 

Kochani, już teraz możecie zamawiać wasz kalendarz 2018 - napisała. 

Większość fanów poczuła się jednak oszukana. Choć zachwycali się zdjęciem i piękną twarzą artystki, to zdecydowanie i jednogłośnie zarzucali jej zbytnie wykorzystanie Photoshopa. Według nich jej pośladki zostały podniesione i zaokrąglone. 

Spójrzcie na ścianę!

Hej Kylie! Wyglądasz pięknie i seksowanie! Ale co się stało z z krzesłem i ścianą widocznymi za tobą? 

Kylie okładka pokazuje okropne użycie photoshopa. Zrób coś z tym! - bulwersowali się

Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć na ich oskarżenia i pokazała, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Na Instagramie zamieściła kolejne zdjęcie, tym razem stoi na ganku wyprostowana, pijąc herbatę. 

Kochani macie sokole oko. Poproszę Chateau Marmont, aby wyprostowali ściany, choć jest to zdecydowany urok tego miejsca. Bez względu na to, dzięki za czujność! - napisała. 

Utarła nosa "hejterom"? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów