Kylie Jenner wyprawiła imprezę. Motyw przewodni to: "Opowieść podręcznej". W sieci burza: "To nie jest śmieszne"

Kylie Jenner z przyjaciółką w strojach podręcznych na imprezie, której motywem przewodnim była "Opowieść podręcznej"
Fotografia: Instagram/kyliesnapchat

"Opowieść podręcznej" jest serialem, który idealnie wpasował się w dzisiejsze realia. Jest to jednak produkcja mało imprezowa. Kylie Jenner była innego zdania, przez co wylała się na nią fala krytyki.

Kylie Jenner niedawno wróciła ze swoją córeczką ze szpitala. Dziewczynka najwidoczniej czuje się już dobrze, ponieważ jej mama postanowiła wyprawić huczną imprezę. Przyjęcie zostało zorganizowane na cześć przyjaciółki Kylie, Anastasii Karanikolaou, która ostatnio świętowała 22. urodziny. Nie byłoby w tym zapewne nic złego, gdyby nie motyw przewodni imprezy, którym była "Opowieść podręcznej".

Zobacz także: Dramatyczne chwile w życiu Kylie Jenner. Jej córka trafiła do szpitala!

Kylie Jenner wyprawiła imprezę, której motywem przewodnim była "Opowieść podręcznej"

"Opowieść podręcznej" to serial Hulu, który w Polsce można oglądać na HBO. Stacja opublikowała właśnie pierwsze odcinki 3. sezonu serialu. Produkcja opowiada o Republice Gileadu, w której mężczyźni mają dominującą rolę w społeczeństwie. Podręczne natomiast są poddanymi, których celem jest rodzenie dzieci dla panów i ich żon, które nie mogą zajść w ciążę. 

Gdy tylko pojawił się pierwszy sezon "Opowieści podręcznej", który powstał na kanwie powieści Margaret Atwood, serial ten stał się powodem do publicznej debaty na temat praw kobiet we współczesnym świecie. Dlatego właśnie fani Jenner są w szoku.

Zdaniem internautów "Opowieść podręcznej" nie powinna być motywem przewodnim imprezy urodzinowej.

Dlaczego Kylie Jenner robi imprezę z podręcznymi?!

Kylie Jenner straciła całkowicie mój szacunek. "Opowieść podręcznej" nie jest tematem do żartów.

Nigdy nie byłem świadkiem takiego poziomu ignorancji w całym moim życiu.

To nie jest słodkie. To nie jest stylowe. To nie jest śmieszne. I na pewno nie jest tematem na imprezę. 

Uczestniczki zabawy były ubrane oczywiście w czerwone szaty, które noszą podręczne. Na przyjęciu serwowano drinki o nazwach, które kojarzą się z całą historią, m.in.: "Chwalmy Pana" oraz "Pod jego okiem". Do mężczyzn obecnych na imprezie zwracano się tytułem "Dowódca", do kobiecych imion natomiast dodawano "of", co jest symbolem "poddaństwa".

Podoba wam się taka forma zabawy?

Zobacz także: Kylie Jenner wypiera się operacji plastycznych. Udzieliła szczerego wywiadu

"Opowieść podręcznej" to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Jakie jeszcze produkcje dodalibyście do tego zestawienia?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów