Kylie Jenner usunęła z Instagrama szkolnych znajomych. Powód jest zaskakujący

Redakcja 08.08.2017
Kylie Jenner
Fotografia: www.instagram.com/kyliejenner/

Celebrytka wcale nie chciała odcinać się od przyjaciół ze szkoły. Twierdzi, że nie miała wyjścia. 

Rodzina Kardashianów robi co może, aby tylko podsycić zainteresowanie mediów. Utrzymują się przecież przede wszystkim z pokazywania swojego życia widzom, muszą więc zadbać o to, aby stale było o nich głośno. Wszystko wskazuje jednak na to, że tę sztukę opanowali niemal do perfekcji, a świadczą o tym kolejne, nowe programy, w których występuje przedsiębiorcza rodzina. 

Warto chociażby wspomnieć o debiutującym na antenie reality show "Życie Kylie", w którym gwiazdą jest tytułowa Kylie Jenner, przyrodnia siostra słynnej Kim Kardashian. Celebrytka, która dziś jest również modelką, robi wszystko, aby wypromować swój program. Podsyca więc zainteresowanie mediów zdradzając smaczki ze swojego życia, jak chociażby ten dotyczący szkolnych przyjaźni. Celebrytka wyznała, że swego czasu przestała obserwować na Instagramie wszystkich znajomych z liceum. 

giphy-downsized (51)

Ważny powód?

Choć wielu zapewne pomyśli teraz, że woda sodowa uderzyła jej do głowy i nie chce przyznawać się do znajomych ze szkolnych lat, powód jest zgoła inny. Kylie Jenner, która w wieku 15 lat zrezygnowała z chodzenia do szkoły i rozpoczęła indywidualny tryb nauczania w domu, zazdrościła swoim kolegom. Ponieważ nie mogła uczestniczyć w balu maturalnym, usunęła szkolnych znajomych z Instagrama, aby nie oglądać zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru. 

Musiałam przestać obserwować szkolnych znajomych na Instagramie. Zapewne wszyscy pomyśleli, że zrobiłam to, bo ich nienawidzę. Zrobiłam to, bo nie mogłam na to patrzeć. Wiesz, na te zdjęcia, które publikowali w sieci z balu maturalnego. Bardzo mnie to smuciło - przyznała Kylie Jenner przy okazji promocji reality show, a jej wypowiedź przytacza Vogue.com.au. 

Cóż, miejmy nadzieję, że teraz szkolni znajomi Kylie Jenner będą mogli w końcu odetchnąć z ulgą ;-)  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów