Kylie Jenner pokazała, jak wyglądają jej naturalne włosy. To inna osoba

Emilia Klima 08.05.2017
Kylie Jenner
Fotografia: East News

Zmienia fryzurę prawie co tydzień, więc chyba nie powinniśmy się dziwić, że pasma są w "takim" stanie.

Kylie Jenner wizerunek zmienia częściej niż jej najbardziej znana siostra, Kim Kardashian. Nastoletnia celebrytka na Instagramie i ściankach pozowała już w krótkim bobie, długich falach i warkoczykach. We wszystkich kolorach tęczy.

Jak nie trudno się domyślić, za tymi licznymi wcieleniami stoją doczepy albo peruki. Jak wyglądają jej naturalne włosy, pamięta pewnie tylko ona sama. W weekend postanowiła podzielić z tą wiedzą fanami. Na Snapchacie pokazała się w "domowym" wcieleniu. W bluzie, w skromnym makijażu i włosami bez absolutnie żadnych ingerencji fryzjera. Jesteście gotowi? ;-)

Kylie Jenner
Fotografia: Kylie Jenner

Kylie Jenner bez peruki

Kylie Jenner często zarzuca się, że przesadza z ingerencjami w naturę i zaczyna coraz mniej przypominać samą siebie. Celebrytka oficjalnie przyznała się jedynie do powiększenia ust.

Inna sprawa, że przez mocny makijaż i seksowne kreacje zdarza się jej dodać sobie conajmniej kilka lat. Takie nieliczne okazje przypominają wszystkim, że Kylie ma zaledwie... 19 lat. Nie należy się jednak spodziewać teraz, że celebrytka zaprzestanie eksperymentów ze swoim wizerunkiem.

Kiedy miałam 16 lat, ścięłam włosy na krótko i zafarbowałam je na niebiesko. Wcześniej wydawało mi się, że wiem, jak chce wyglądać, ale wtedy przekonałam się, że jest tyle możliwości. Wtedy zrozumiałam, że mogę być kim chcę, że to jest właśnie moment na eksperymenty, kiedy jestem młoda - powiedziała Jenner w rozmowie z "Interview Magazine". 

Czekamy zatem na kolejne wcielenie Kylie. ;)

Kylie Jenner
Fotografia: Kylie Jenner
Kylie Jenner
Fotografia: Kylie Jenner
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów