Kylie Jenner najmłodszą miliarderką na świecie! Znalazła się na okładce "Forbesa"

Magdalena Barszczak 12.07.2018
Kylie Jenner
Fotografia: Instagram.com/kyliejenner

Jej majątek onieśmiela!

Kylie Jenner na okładce "Forbesa"! 20-latka została ogłoszona najmłodszą miliarderką na świecie. Popularność przyniósł jej głównie udział w telewizyjnym reality show "Z kamerą u Kardashianów". Wraz ze sławą przyszły pieniądze. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Zobacz także: Kylie Jenner usunęła z Instagrama szkolnych znajomych. Powód jest zaskakujący

Kylie Jenner na okładce "Forbesa"

Najmłodsza z klanu Kardashian-Jenner znalazła się na 27. miejscu zestawienia z majątkiem szacowanym na 900 mln dolarów. 20-latka zostawiła już w tyle swoją siostrę Kim Kardashian West, która zarobiła 350 mln dolarów (54. miejsce). Według "Forbesa" żyłą złota jest działająca od trzech lat firma kosmetyczna Kylie Cosmetics, warta 800 mln dolarów. Na punkcie pomadek Kylie Lip Kit oszalał cały świat!

Kardashianka nigdy nie ukrywała, że stworzyła firmę z pasji. Kylie uwielbia makijaż - tak jak jej starsza siostra uwielbia konturowanie twarzy i wyraziste usta. Na początku nie spodziewała się takiego sukcesu, ale zdecydowała się zaryzykować. Opłaciło się. Jak zareagowała na wyróżnienie?

Zawsze uwielbiałam makijaż i bardzo ciężko pracowałam, by wprowadzić na rynek pierwszy zestaw do malowania ust. Tworzę produkty, które podobają się moim fanom - to niesamowity proces. Bardzo wiele się nauczyłam. Mam nadzieję, że uda mi się zainspirować innych, by podążali za marzeniami – podkreśliła w rozmowie z "Forbesem".

Poza Kylie Jenner i Kim Kardashian w rankingu "Forbesa" znalazły się m.in. Beyonce i Madonna.

Zobacz także: Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji? Te kwoty robią wrażenie!

Gwiazdy najlepiej zarabiające na Instagramie:

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów