Kylie Jenner na świątecznym przyjęciu w sukience polskiej projektantki!

Hanna Skowron 04.01.2019
Kylie Jenner na świątecznym przyjęciu w sukience polskiej projektantki!
Fotografia: Instagram/ @kyliejenner

Za granicą coraz głośniej mówi się o polskich projektantach. Tym razem kolejna Kardashianka postanowiła zaprezentować się na przyjęciu w spektakularnej kreacji. Wybrała projekt Magdy Butrym.

Kolekcje Magdy Butrym spodobały się nie tylko Kim Kardashian i Kendall Jenner. W ostatnim czasie w sukience polskiej projektantki pokazała się także Kylie. Celebrytka swoją nową kreacją szybko pochwaliła się na Instagramie.

Kylie Jenner w projekcie Magdy Butrym

Polska projektantka odniosła kolejny zagraniczny sukces. Wybór Kylie padł na białą, jedwabną sukienkę, z piórami przy rękawie. Model Tefe Feather Dress to drapowana mini, która mocno podkreśla sylwetkę celebrytki.

Sukienka, w której zaprezentowała się Kylie Jenner, wyprzedała się w błyskawicznym tempie. Choć projekt Magdy Butrym nie należy do najtańszych, można go jeszcze zdobyć w kolorze granatowym. W tym momencie objęty jest 40% zniżką.

Jak podoba wam się kreacja?

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała swoją suknię ślubną! I zdradza, że ma ona już... 5 lat!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów