Kylie Jenner chce być jak Banksy. Podobno nagrywa muzykę pod pseudonimem Lisa

Redakcja 16.02.2017
Kylie Jenner
Fotografia: ONS

Jeśli plotka okaże się prawdą, będzie chyba największą sensacją tego roku.

Choć brzmi mało prawdopodobne, w sieci krąży plotka, że najmłodsza z sióstr Kardashian - Kylie Jenner - jest członkinią grupy Terror Jr. Celebrytka, która codziennie poświęca się temu, aby zdobyć uwagę mediów i internautów, zabiegana bizneswoman, która całkowicie pochłonięta jest bywaniem i pracą nad nowymi kolorami szminek, ma ponoć czas i ochotę na robienie czegoś w sekrecie. Kylie ma dokładne zacierać ślady, które zostawia podczas pracy nad utworami. Nie wiadomo jednak, jak to się jej opłaca.

Terror Jr to trio, które tworzy cukierkowe, electro-popowe piosenki. Według serwisu Highsnobiety.com wiele jest dowodów potwierdzających pogłoskę, że Jenner jako Lisa jest wokalistką, której głos słyszymy na przykład w utworze "Come First", stworzonym przez artystów ukrywających się pod pseudonimami Father i Lil B. Kiedy porównamy barwę Lisy z brzmieniem głosu Jenner, plotka wyda się bardziej prawdopodobna. Jeśli za jakiś okaże się, że Kylie faktycznie jest wokalistką tego zaskakująco dobrego projektu, z pewnością będzie bardziej szanowana - być może zostanie okrzyknięta najzdolniejszą córką Kris.

Pasuje jak ulał

Lisa nigdy nie pokazała twarzy. Na kanale grupy na YouTube.com widać odniesienia do biznesu Kylie, a stojąca tyłem dziewczyna widniejąca na zdjęciu profilowym, ma podobną perukę do tej, w której pokazuje się celebrytka. Ponadto nikt nie słyszał o Terror Jr zanim w marcu 2016 roku w reklamie linii błyszczyków Kylie wykorzystano utwór "3 Strikes". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze wtedy grupa nie istniała. Styl Terror Jr bardzo pasuje do stylu prezentowanego przez Jenner, która jest fanką początku lat 2000 - muzyki i mody ulicznej tamtych lat. 

Dziewiętnastoletnia Kylie wyrasta na największą gwiazdę w swojej rodzinie. Mimo młodego wieku buduje imperium kosmetyczne - jej produkty wyprzedają się już w dniu premiery, w Walentynki otworzyła butik pop-upowy w Nowym Jorku, pod którym ustawiła się długa kolejka rozhisteryzowanych fanów. Kylie dorastała w blasku fleszy i w towarzystwie kamer - od 2007 roku jej rodzina występowała w reality show "Z kamerą u Kardashianów". Na samym Instagramie obserwuje ją 86 milionów internautów. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów