Kutcher i Moore byli małżeństwem przez 8 lat. Aktor ujawnił nowe szczegóły dotyczące rozwodu. Bardzo dziwne wyznanie

Katarzyna Leszczyńska 21.02.2018
Ashton Kutcher i Demi Moore
Fotografia: EAST NEWS

Ashton Kutcher i Demi Moore wzięli rozwód w 2013 roku. Teraz aktor opowiedział o specyficznej terapii, jaką zastosował po rozstaniu z byłą partnerką. 

Ashton Kutcher obecnie kojarzony jest przede wszystkim ze związku z Milą Kunis. Aktorzy wspólnie grali w serialu „Różowe lata 70.”, w którym przez jakiś czas nawet byli parą. Obecnie od trzech lat tworzą udany związek i mają dwójkę dzieci. Nic więc dziwnego, że mało kto pamięta, że Ashton Kutcher w latach 2005-2013 był mężem innej znanej aktorki, Demi Moore.

Zobacz także: Ashton Kutcher i Demi Moore rozwiedli się w atmosferze skandalu. Ostatnio znów widziano ich razem

Aktorów przede wszystkim różniła ogromna przepaść wiekowa. Moore była starsza od Ashtona o 16 lat. Jak się okazuje, oboje bardzo przeżyli rozstanie. Aktorka zaraz po rozwodzie opowiedziała, że było to dla niej bardzo trudne doświadczenie. Kutcher przez dłuższy czas nie komentował rozstania z Demi. Ostatnio postanowił jednak szczerze porozmawiać z Daxem Shepardem w jego audycji Armchair Expert.

Zaraz po tym jak się rozwiedliśmy, postanowiłem wyjechać w góry na tydzień, żeby pobyć samemu z własnymi myślami. Nie jadłem, nie piłem – tylko wodę i herbatę – wspomniał Kutcher.

Jak się okazuje, aktor przede wszystkim chciał uporządkować sobie samemu wszystko w głowie. Postanowił uporać się ze wszystkimi relacjami z kobietami, jakie do tej pory mu się przytrafiły. Kutcher podróż, którą odbył, nazwał naprawdę oczyszczającą, a terapię jaką sobie zastosował, sam porównał z tymi, które przechodzą ludzie na odwyku. Zwłaszcza dlatego, że aktor postanowił napisać listy do swoich byłych partnerek.

Zapisałem każdą relację, po której miałem uczucie, że pozostała jakaś uraza i żal. Napisałem list do każdej osoby, a pod koniec wyjazdu wszystkie je wysłałem – dodał Kutcher.

Trzeba przyznać, że taka forma terapii po rozstaniu musi być naprawdę oczyszczająca. Najwidoczniej podziałała na Ashtona Kutchera. Dwa lata po rozwodzie wziął ślub z dawną przyjaciółką. Obecnie Ashton Kutcher jest w szczęśliwym związku z Milą Kunis i wspólnie wychowują córkę Wyatt oraz syna Dimitriego.

Zobacz także: Ashton Kutcher zdradził, jak zaczął się jego związek z Kunis. Dla niektórych zabrzmi znajomo

Mila Kunis i Ashton Kutcher
Fotografia: Instagram/Mila Kunis
Mila Kunis i Ashton Kutcher
Fotografia: Instagram/Ashton Kutcher
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów