Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Gwiazda zdradziła też termin porodu!

Malwina Wasilewska 26.06.2020
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda zdradziła kilka szczegółów dotyczących ciąży. Do porodu zostały jeszcze trochę czasu, ale ona już wybrała imię dla dziecka.

Barbara Kurdej-Szatan niebawem po raz drugi zostanie mamą. Aktorka w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o przygotowaniach do przyjścia na świat jej pociechy. Ponadto zdradziła, że wybrała już dla niej imię. Poznajcie szczegóły.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka

Barbara Kurdej-Szatan w czasie pandemii poinformowała swoich fanów o tym, że spodziewa się dziecka. Jej radosna nowina wzbudziła spore emocje w mediach społecznościowych. W rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl aktorka opowiedziała m.in. o tym, jak się czuje, zdradziła termin porodu i wyznała, że już wybrała imię dla dziecka. Jak się okazuje, decyzja zapadła po kilku dniach rozmów z mężem. Na razie nie ujawniła imienia. Powiedziała tylko, że jest polskie i tradycyjne:

Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: „super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne”. Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to samo - wyznała.

Basia dodała, że imię wybrała już w pierwszym trymestrze ciąży:

Wybraliśmy imię na początku marca. To był koniec pierwszego trymestru, zrobiłam badania krwi, dzięki którym wiem, czy są wady genetyczne, czy nie ma, czy wszystko w porządku z płodem i też dowiaduję się wtedy jaka płeć. W ciągu kilku dni wybraliśmy imię. Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: „no nie”. Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu. Były lata, że były Zosia, Marysie, Franki, Antosie i takie imiona, a teraz będzie rok innego imienia.

Termin porodu zapowiedziany jest na wrzesień 2020 roku. Życzymy Basi dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.

Zobacz także: Kasia Kowalska przyznała, na co chorowała jej córka! Odniosła się też do hejtu, który na nią spadł

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów