Barbara Kurdej-Szatan krytykuje Polaków. "Tylko czekamy, aby wylać falę nienawiści"

Maria Karolewska 30.10.2019
Barbara Kurdej-Szatan krytykuje Polaków.
Fotografia: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan zmierzyła się ostatnio z falą krytyki. Po tym, jak wypromowała szampon popularnej marki, w jej komentarzach odezwała się grupa obrońców zwierząt.

Barbara Kurdej-Szatan musiała w ostatnich dniach zmierzyć się z poważnymi zarzutami, które mogły zaszkodzić jej wizerunkowi. Gwiazda podjęła współpracę komercyjną z marką szamponów, które rzekomo testują swoje produkty na zwierzętach. Oburzeni fani zalali jej profil negatywnymi komentarzami. Teraz aktorka zdecydowała się powiedzieć, co myśli o całym zdarzeniu.

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o Polakach

Basia jest kolejną gwiazdą, której zarzuca się promowanie produktów wytwarzanych w niehumanitarny sposób. Wcześniej podobne słowa krytyki usłyszała m.in. Julia Wieniawa. Kurdej-Szatan postanowiła skomentować powstałe zamieszanie. Twierdzi, że jest wrażliwa na cierpienie, a firma poinformowała ją, że szampony nie są testowane na zwierzętach.

Gwiazdy muszą wiedzieć, co reklamują. Ja się upewniałam, bo to jest pewnym warunkiem, podpisując umowę. Niektórzy tak się bulwersują i mówią, że promują kosmetyki tylko naturalne, a fotografują się z ogromnymi torebkami od znanej marki, która też testuje na zwierzętach - argumentuje aktorka w rozmowie z "Plejadą".

Wydarzenie skłoniło ją do refleksji na temat obywateli naszego kraju, którzy bardzo agresywnie zareagowali na jej współpracę z marką.

My, Polacy, jesteśmy za bardzo skrajni w pewnych momentach i wykorzystujemy to, żeby wylać w pewnym momencie falę nienawiści. Przecież wiadomo, że nikt nie chce robić krzywdy. Nie wyobrażam sobie, żeby któraś znana postać chciała mordować zwierzęta - podsumowuje w wywiadzie dla "Plejady".

Aktorka przekonuje również, że najważniejsze jest dla niej, by "zwierzęta nie cierpiały i były traktowane w humanitarny sposób". Po raz kolejny podkreśliła, że przedstawiciele marki upewnili ją, że ich produkty nie są testowane na zwierzętach.

Jest to rozpoznawalna i szanująca się marka. Myślę, że nie pozwoliliby sobie na takie kłamstwo - skwitowała.

Myślicie, że faktycznie zarzuty fanów były bezpodstawne?

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan jak Ania Lewandowska. Wybrała tę samą stylizację

Sprawdź, jak dobrze znasz serial "M jak miłość", w którym gra Barbara Kurdej-Szatan!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów