Kupiła sukienkę marki ZARA i znalazła zaszytego szczura. "Poczuła, że coś ją drapie w nogę"

Redakcja 15.11.2016
Szczur w ubraniu marki ZARA
Fotografia: www.twitter.com/ChokeyTkhandu

Wydawać by się mogło, że to jest kiepski żart. Nic bardziej mylnego. Ta sytuacja wydarzyła się naprawdę i będzie miała finał w sądzie.

To jedna z tych sytuacji, w które trudno uwierzyć. Robaki w konserwach, czy muchy w zupie to nic przy tym co przeżyła pewna Amerykanka. Cailey Fiesel podczas letnich wyprzedaży zakupiła dwie sukienki marki ZARA. W jednej z nich odkryła zaszyte zwłoki szczura.

Cailey Fiesel planuje walczyć w sądzie o odszkodowanie. Do tej bez wątpienia bezprecedensowej sytuacji, doszło w Nowym Jorku. Wydaje się, że znalezienie martwego zwierzęcia w butiku tak popularnej sieciówki jaką jest ZARA jest niemożliwe. Jednak tak się właśnie zdarzyło i co gorsza, kobieta zorientowała się dopiero po miesiącu, kiedy miała na sobie sukienkę - była w biurze i po pewnym czasie poczuła specyficzną woń, której nie mogła się pozbyć. 

Gdy kobieta siedziała w pracy, zaczęła odczuwać niepokojąco ostry zapach i w żaden sposób nie mogła zlokalizować jego źródła. Pomimo wstania od biurka, nie była w stanie się go pozbyć - czytamy w dokumentach złożonych do sądu, których fragment przytacza Nydailynews.com.

Szybko się okazało, że nie tylko zapach był problemem kobiety. Kiedy poczuła, że coś drapie ją w nogę, starała się zlokalizować źródło bólu. Wtedy właśnie odkryła martwego, rozkładającego się już szczura, zaszytego w materiale sukienki. Cailey Fiesel nie tylko poczuła się bardzo niekomfortowo, ale dostała wysypki, dlatego postanowiła walczyć w sądzie o odszkodowanie za uszkodzenie ciała i straty emocjonalne.

W pozwie kobieta zarzuca producentowi przede wszystkim brak staranności w zakresie produkcji, kontroli i dystrybucji swoich ubrań. Co na to ZARA? Hiszpańska marka zapewnia, że bada już sprawę i niebawem przyczyny zaistniałej sytuacji zostaną wyjaśnione. 

Szczur w ubraniu marki ZARA
Fotografia: www.twitter.com/ChokeyTkhandu
Szczur w ubraniu marki ZARA
Fotografia: www.twitter.com/ChokeyTkhandu

Sukienka na wyjątkową okazję, oficjalne spotkanie, do biura i na co dzień. Wybierz model dla siebie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów