Fotografka zdradziła, co działo się za kulisami słynnych zdjęć Jennifer Aniston i Brada Pitta z SAG Awards!

Paulina Ermel 22.01.2020
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: Vivien Best/Getty AFP/East News

Wiemy, jak powstały jedne z najsłynniejszych gwiazdorskich zdjęć ostatnich dni. Fotografka zdradziła pikantne szczegóły!

26. gala SAG Awards przyniosła miłośnikom kina nie tylko wiele radości ze względu na przyznawane uzdolnionym filmowcom nagrody. Na uroczystości doszło też do małego "pojednania" Jennifer Aniston i Brada Pitta, którzy lata temu tworzyli jeden z ulubionych duetów w światowym show-biznesie.

Uzdolniona aktorka i jej były mąż pogratulowali sobie wyróżnień - oboje bowiem otrzymali jednego wieczoru statuetki - i dali się przyłapać obecnej na imprezie fotografce. Jej zdjęcia w bardzo krótkim czasie okrążyły świat. A ona sama postanowiła zdradzić, jak doszło do tego, że Jen i Brad razem pozowali!

Kulisy zdjęć Jennifer Aniston i Brada Pitta na SAG Awards

Jennifer Aniston i Brad Pitt mogą zaliczyć 26. galę rozdania SAG Awards za bardzo udaną. Oboje otrzymali tego wieczoru statuetki - Jen za rolę w serialu "The Morning Show", natomiast Brad za kreację w "Pewnego razu... w Hollywood". Byli małżonkowie pogratulowali sobie sukcesu za kulisami uroczystości. I właśnie wtedy zrobiono im zdjęcia, które błyskawicznie obiegły internet. 

Brad z zaciekawieniem oglądał zza kulis przemówienie Jennifer, która dziękowała za otrzymaną nagrodę. Jak doszło do tego, że udało się uchwycić ich małe "pojednanie" na zdjęciach? O szczegółach opowiedziała Emma McIntrye - fotografka, która zrobiła te zdjęcia.

Oboje znajdowali się za kulisami. Jennifer podpisywała plakaty dla SAG i miała pójść do dziennikarzy. Ja z kolei biegałam między dwoma miejscami za kulisami i robiłam jej zdjęcia. Kiedy już miałam wyjść, zobaczyłam, że korytarzem idzie Brad. Wyczułam, że to nadchodzi dobry moment na zdjęcia - ujawniła McIntrye w rozmowie z dziennikarzami "People".

Kto pierwszy z tej dwójki "wyciągnął" rękę? Okazuje się, że rozmowę zainicjował... Brad!

Krzyknął: "Aniston!", a ona się odwróciła. Objęli się i sobie pogratulowali. To był moment, w którym dwoje ludzie jest na szczycie kariery zawodowej i nawzajem uznaje swoje sukcesy. Oboje wyglądali na bardzo zadowolonych. Moment był naprawdę wyjątkowy i można było wyczuć szacunek, jakim darzy się dwoje ludzi, którzy znają się od 20 roku życia - dodała fotografka.

Przypominamy, że Brad i Jen znają się od 1998 roku. Ślub wzięli w prywatnej posiadłości w Malibu w lipcu 2000 roku. Po 5 latach ich małżeństwo się rozpadło.

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów