Biograf Kennedych ujawnia szokujące kulisy śmierci wnuczki Roberta Kennedy'ego!

Zuzanna Morska 08.08.2019
Saoirse Kennedy
Fotografia: instagram.com/kerrykennedyrfk

22-letnia Saoirse Kenedy Hill zmarła kilka dni temu. Podobno przedawkowała narkotyki. Teraz na jaw wychodzą szokujące kulisy tego tragicznego zdarzenia.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że rodzinę Kennedych dotknęła kolejna tragedia. Zmarła 22-letnia wnuczka Roberta Kennedy'ego - Saoirse. Młodą kobietę znaleziono w domu jej babci Ethel Kennedy. Prawdopodobnie przedawkowała narkotyki.

Okazuje się, że kobieta od dawna zmagała się z problemami - cierpiała m.in. na depresję. Teraz wychodzą na jaw kolejne fakty w sprawie tragicznej śmierci 22-latki. Te informacje szokują!

Kulisy śmierci wnuczki Roberta Kennedy'ego

Szokujące informacje podaje biograf rodziny Kennedych, Jerry Oppenheimer. Twierdzi on, że Saoirse była napastowana seksualnie. W dodatku miała obsesję na punkcie wuja - Davida Anthony'ego Kennedy'ego, który zmarł przez narkotyki! Syn Roberta Kennedy'ego został znaleziony w hotelu Court w Palm Beach na Florydzie. Przedawkował kokainę.

Saoirse była zafascynowana życiem swojego wujka. Co więcej, wielokrotnie wspominała o depresji, z którą się zmagała. Pisała o niej nawet na łamach akademickiej gazety wydawanej w Boston College, w którym studiowała.

To nie koniec rewelacji z życia Saoirse. Biograf Kennedych podaje, że otrzymał informacje o napastowaniu seksualnym, którego ofiarą padła wnuczka Kennedy'ego!

Myślicie, że to wszystko doprowadziło ją do śmierci?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów