Kulisy rozstania Wojewódzkiego i Kaczoruk. Poszło o "Taniec z Gwiazdami"?

Magdalena Barszczak 17.05.2018
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk
Fotografia: REPORTER

Osoba z otoczenia pary uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich zerwania.

Kuba Wojewódzki już nie spotyka się z Renatą Kaczoruk. Ta wiadomość zmroziła polskie media. Fakt zszokował internautów tym bardziej, że para uchodziła za nierozłączną. Jakie mogły być powody ich rozstania? Informator Pudelka wskazuje na udział modelki w "Tańcu z Gwiazdami".

Zobacz także: Wojewódzki pokazał, jak mieszka. "Widoki masz kosmiczne"

Wojewódzki i Kaczoruk byli ze sobą od 2013 roku. W pewnym momencie wystąpili nawet w reklamie, w której sugerowali, że wzięli ślub. Wiele osób im kibicowało, jednak to już koniec. Celebryci mieli rozstać się przed majówką. To właśnie dlatego showman wyjechał sam nad polskie morze, a Kaczoruk samotnie wybrała się w podróż na Lazurowe Wybrzeże.

Renata spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Kuby. Na razie zamieszkała u koleżanki i zastanawia się, jak ułożyć sobie życie na nowo – zdradziła "Faktowi" koleżanka celebrytki. 

Informator zdradził powody rozstania Wojewódzkiego i Kaczoruk

Teraz poznaliśmy przyczynę zakończenia ich związku. Źródło Pudelka sugeruje, że poszło o udział modelki w "Tańcu z Gwiazdami" i jej samodzielność.

Początkiem końca był ewidentnie udział w "Tańcu z gwiazdami". Renata zrobiła to wbrew jego woli i wprost sprzeciwiła się jego radom, a to bardzo nie przystawało do jego wizji ich związku - wyjawiło źródło.

Podobno Kaczoruk stwierdziła, że doskonale poradzi sobie bez "króla TVN-u".

"Taniec z gwiazdami" pokazał jej, że sama umie wzbudzić sympatię, a to on ją ciągnie w dół, zamiast wspierać. Przed programem była od niego mocno uzależniona, jego decyzje były priorytetowe - po "TzG" zmienił się jej pogląd na sytuację i dostrzegła to, co wszyscy od dawna jej mówili - że sama też da radę - dodał informator.

Myślicie, że to już naprawdę koniec?

Zobacz także: Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów