Konflikt w rodzinie królewskiej nie zaczął się od Kate i Meghan? Nowy dokument wszystko wyjaśnia!

Paulina Ermel 06.02.2019
Rodzina królewska
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Do tej pory dużo mówiono o tym, że Meghan nie dogaduje się z księżną Kate. Jednak okazuje się, że konflikt między "fantastyczną czwórką" mógł zacząć się dużo wcześniej!

Konflikt w rodzinie królewskiej to temat, który od dawna nie schodzi z pierwszych stron gazet. Tym razem na tapetę postanowiła wziąć go telewizja TLC. I choć do tej pory wydawało się, że to księżna Meghan i księżna Kate mają największy problem z dogadaniem się, prawda może być zupełnie inna.

W najnowszym dokumencie o konflikcie w brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziemy zupełnie nową teorię na temat tego, dlaczego William i Kate nie dogadują się z Harrym i jego małżonką. Okazuje się, że konflikt między nimi mógł rozpocząć się dużo wcześniej.

Konflikt w rodzinie królewskiej

Nowy dokument TLC pt. "Meghan Markle vs. księżna Kate. Księżne toczą wojnę?" ma rzucać nieco inne światło na konflikt w rodzinie królewskiej. Do tej pory dużo mówiono o tym, że Meghan dała się we znaki pozostałym członkom rodziny podczas przygotowań do własnego ślubu. To wtedy miała skrytykować sukieneczkę księżniczki Charlotte, która była źle dopasowana. Jednak powody konfliktu mogą być zupełnie inne. I wcale nie zaczęła go żona księcia Harry'ego!

W dokumencie wypowiada się między innymi ekspertka ds. rodziny królewskiej, Katie Nicholl, która twierdzi, że to William sceptycznie podchodził na początku do związku Meghan i Harry'ego - według niego wszystko działo się między nimi za szybko. Książę Harry miał oburzyć się na swojego brata, że zamiast wsparcia otrzymuje od niego wyłącznie pretensje.

Biografka królewska Colin Campbell dodał, że książę Harry stracił głowę dla Meghan do tego stopnia, że jest na jej punkcie przewrażliwiony. Zwykłe rady traktuje jako atak pod adresem swoim i swojej żony.

Myślicie, że coś rzeczywiście jest na rzeczy?

Zarówno księżna Kate, jak i księżna Meghan świetnie się ubierają! Zwróćcie tylko uwagę na top 5 kreacji żony księcia Harry'ego. Podobają wam się?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów