Joanna Kulig o łączeniu pracy na planie "The Eddy" z macierzyństwem. "Wszyscy przekraczali strefę komfortu"

Joanna Kulig w czarnej, satynowej koszuli i z czerwoną szminką na ustach
Fotografia: TRICOLORS/East News

Joanna Kulig na planie "The Eddy" Netflixa była świeżo upieczoną mamą. Teraz wspomina, jak łączyła pracę z macierzyństwem.

Joanna Kulig dzięki filmowi "Zimna wojna" stała się rozpoznawalna niemal na całym świecie. To właśnie produkcja Pawła Pawlikowskiego otworzyła jej drzwi do kariery i ona postanowiła to wykorzystać. Wielką szansą był dla niej występ w serialu "The Eddy" od Netflixa. Prace na planie produkcji musiała jednak łączyć z macierzyństwem, co było dla niej ogromnym wyzwaniem i zdecydowanie nie należało do łatwych. Teraz zdecydowała się szczerze o tym opowiedzieć podczas festiwalu Pol'and'Rock. 

Zobacz także: Joanna Kulig pierwszy raz opowiedziała o kryzysie w związku: "Nie jest łatwo"

Kulig o łączeniu kariery z macierzyństwem. Wspomina plan "The Eddy"

Joanna Kulig została mamą w lutym 2019 roku. Niedługo potem ruszyły zdjęcia na planie serialu "The Eddy".

Portal Plotek.pl przytoczył wypowiedzi aktorki z wywiadu, który przeprowadzono z nią w ramach festiwalu Pol'and'Rock. Okazuje się, że na casting do produkcji Netflixa poszła, gdy była już w widocznej ciąży.

Miałam wyznaczoną datę porodu, ale miałam też casting. Zaczęłam śpiewać. Pytali mnie: czy pani przygotuje 14 piosenek po angielsku? Mówiłam głupoty, ale chciałam bardzo. I udało się - wspomina Joasia. 

Dopiero później pojawiły się schody. Aktorka zdradziła, że praca na planie takiej produkcji i opieka nad maleńkim dzieckiem, były naprawdę trudne do pogodzenia. Zwłaszcza, że jej mąż pracował wówczas na planie zdjęciowym w Polsce. Asia musiała być w Paryżu i samemu sprawować opiekę nad maleństwem. 

Miałam doły, płakałam. Ale wszyscy w tym serialu przekraczali strefę komfortu. To było ekstremalnie trudne. Jak się skończyło, to było: uf, udało się. Jednak to pokazuje, że ma się ograniczony zasób energetyczny - dodaje Joanna.

Musimy przyznać, że w "The Eddy" wypadła świetnie! Jesteśmy przekonani, że jako mama również.

Zobacz także: Joanna Kulig śpiewa "Między ciszą a ciszą" z okazji premiery serialu "The Eddy"!

W tym roku wiele gwiazd zostało mamami. Swoim szczęściem podzieliły się w mediach społecznościowych, publikując urocze zdjęcia. Zobacz, jak wyglądają!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów