Magda Gessler zaatakowana przez dwóch napastników: "Rzucili się na nią z pięściami"

Anna Respondek 01.06.2018
Magda Gessler
Fotografia: EAST NEWS

Całą sytuację uspokoiło dopiero pojawienie się policji, która w krótkim czasie ujęła sprawców. 

Magda Gessler to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Restauratorka nie tylko może pochwalić się niezwykle ekstrawaganckim stylem i kolorowymi stylizacjami, ale także bardzo gorącym temperamentem. 

Zobacz także: Magda Gessler pokazała syna. Podobny do sławnej mamy?

Gessler od wielu lat prowadzi "Kuchenne rewolucje", które pomimo kilkunastu serii wciąż nie tracą na oglądalności. Niedawno gwiazda pojawiła się w Łodzi, aby tam przeprowadzić rewolucję w restauracji Włoszczyzna. Niestety w trakcie finałowej kolacji doszło do niebezpiecznego zdarzenia, podczas którego musiała interweniować policja. Jak donosi "Express Ilustrowany" na Gessler napadło dwóch mężczyzn. 

Mężczyźni w wieku około 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów - można przeczytać.

Po incydencie Gessler ukryła się podobno w pobliskiej bramie, a ekipa "Kuchennych rewolucji" zadzwoniła po policję. Według "Expressu" interweniowały aż 3 jednostki policji i napastnicy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. 

Zobacz także: Magda Gessler pokazała się bez burzy loków na głowie! "20 lat młodziej"

Zobacz także, jak zmieniły się gwiazdy TVN:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów