Kucharka skrytykowała umięjętności Nicole Kidman. Jej zemsta jest piękna i okrutna

Emilia Klima 11.05.2017
Nicole Kidman w "Ellen DeGeneres Show"
Fotografia: www.youtube.com

O tym, że lepiej nie zadzierać z aktorką, boleśnie przekonała się kucharka z "Ellen DeGeneres Show".

Nicole Kidman była gościem ostatniego odcinka "Ellen DeGeneres Show". Aktorka, poza rozmową z prowadzącą, dała się namówić na występ w kąciku kulinarnym. Tam czekała na nią kucharka-celebrytka Giada De Laurentiis i zadanie przygotowania klopsów.

Aktorce nie spodobało się pytanie o to, czy kiedykolwiek przyrządzała tę albo jakąkolwiek inną potrawę, nie przypadło jej też do gustu poczucie humoru kucharki, która ciągle żartowała sobie z "robienia jaj". (Klopsy to po angielski "meatballs", "balls" przetłumaczyć można również jako jądra).

Nicole Kidman robiła speszone miny, aż w końcu przypomniała nieśmiało kucharce, że program oglądają rodziny z dziećmi. Obserwowanie mimiki aktorki z pewnością dostarczyło widzom więcej rozrywki niż "żarty" kucharki. 

Nicole Kidman w "Ellen DeGenres Show"
Fotografia: Nicole Kidman w "Ellen DeGenres Show"

Zemsta Nicole

Kucharka próbowała załagodzić sytuację komplementując klopsy Nicole Kidman. Zrobiła to jednak w najgorszy z możliwych sposobów.

Spójrzcie, kobieta, która nie potrafi gotować zrobiła idealne kulki! - powiedziała. 

Nicole Kidman na tę zaczepkę nie zareagowała, cierpliwie czekała na dogodny moment, by uderzyć w czuły punkt kucharki. Na koniec gwiazda i gospodyni show mogły spróbować zrobionej przez nią pizzy.

Jest trochę twarda - oceniła aktorka.

Speszona kucharka broniła się twierdząc, że pizza po prostu za długo leżała na stole. Ale wyniku tej słownej potyczki odwrócić nie mogła. Jak widać, z Nicole Kidman lepiej nie zadzierać. ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów