Wojewódzki zaliczył wpadkę we własnym programie! Zawierucha musiał go poprawiać

Rafał Zawierucha w garniturze
Fotografia: Instagram/Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha znów był gościem Kuby Wojewódzkiego. Tym razem jednak dziennikarz nie do końca przygotował się do rozmowy z nim i... zaliczył wpadkę. 

Rafał Zawierucha jest jednym z najpopularniejszych aktorów tego roku. Wszystko dlatego, że wystąpił w najnowszym filmie Quentina Tarantino, pt. "Pewnego razu... w Hollywood". Gdy tylko rozpoczął pracę na planie w Los Angeles, był gościem Kuby Wojewódzkiego. Najwidoczniej tak spodobało mu się na kanapie w programie samozwańczego "króla TVN-u", że teraz postanowił ponownie go odwiedzić. Sam Kuba jednak nie do końca przygotował się do tej wizyty.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pocałował Billa Pullmana! Aktor opowiedział, co najbardziej podoba mu się w Polsce

Rafał Zawierucha poprawia Wojewódzkiego

Zawierucha u Wojewódzkiego opowiadał przede wszystkim o kulisach powstawania filmu "Pewnego razu... w Hollywood".

Rafał Zawierucha w filmie Tarantino zagrał Romana Polańskiego. Jak twierdzi, gdy przygotowywał się do roli, długo uczył się amerykańskiego akcentu.

Razem z moim nauczycielem od akcentu analizowaliśmy zdania Polańskiego z jego wywiadów, żebym mógł powiedzieć swoją kwestię prawidłowo. (...) Tego wymagał ode mnie Quentin - powiedział aktor.

Rozmowa o aktorstwie szybko jednak przeszła na nieco bardziej prywatny grunt. Wojewódzki postanowił zagaić swojego gościa na temat jego rodziny.

Doliczyłem się, że masz 23 rodzeństwa. Szacun dla taty - zaśmiał się prowadzący.

Okazało się, że tym samym Kuba Wojewódzki zaliczył ogromną wpadkę. Jego ostatnie słowa wyraźnie wskazywały na to, że nie ma pojęcia, iż większa część rodzeństwa Zawieruchy została adoptowana. Aktor postanowił wyprowadzić go z błędu.

Muszę cię zmartwić, niektórzy są adoptowani. To jest moje rodzeństwo, bo moi rodzice w Kielcach założyli rodzinny dom dziecka - powiedział Rafał.

W tym momencie zrobiło się nieco niezręcznie, jednak mimo tego humory nie opuściły rozmówców.

Zobacz także: Rafał Zawierucha pokazał jedno z ulubionych zdjęć z Hollywood. Pozuje ze Snoop Doggiem!

Chciałbyś pójść na imprezę z Rafałem Zawieruchą? Sprawdź, który polski aktor najlepiej sprawi się jako twój kompan do dobrej zabawy.

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów