Wojewódzki wywołał spore zamieszanie w Internecie. Wszystko przez ten szczegół na zdjęciu. "Pożyczyłeś od Reni?"

Katarzyna Leszczyńska 23.10.2017
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram/Kuba Wojewódzki

Internauci go wyśmiali.

Według pewnego kanonu kulturowego prawdziwy mężczyzna powinien być owłosiony. Wiele osób zraża się na myśl o mężczyźnie, który depiluje włosy na nogach. Jest to akceptowane przede wszystkim wśród sportowców. Wśród innych mężczyzn może wzbudzać oburzenie. Tak też było niedawno w przypadku Kuby Wojewódzkiego.

Dziennikarz wstawił na swojego Instagrama zdjęcie, na którym ma wysoko wywinięte spodnie i niskie buty, przez co widać jego kostki. Internauci zwrócili uwagę, że widoczny fragment nóg wyraźnie się błyszczy, co świadczy o tym, że Wojewódzki depiluje swoje nogi.

Błyszczące nogi Wojewódzkiego okazały się powodem do burzy w komentarzach. Większość Internautów nie było zachwyconych faktem, że ich idol depiluje swoje nogi. W końcu prawdziwy mężczyzna powinien mieć na nich sporo włosów. Swoje oburzenie wyrazili w komentarzach pod zdjęciem.

Pierwsze co, to twoje gładkie, nawilżone nogi rzuciły mi się w oczy.

Nóżki się błyszczą. Widzę po męsku są ogolone.

Totalnie gładkie i dobrze nawilżone.

Pewnie podkrada Reni maszynkę.

Kuba Wojewódzki na razie nie odpowiedział komentującym. Okazuje się jednak, że jego zdjęcie i komentarze pod nim zawarte stały się doskonałym powodem do dyskusji pośród Internautów.

Kobiety nie lubią wydepilowanych męskich nóg

Magazyn „Women’s Health” zrobił sondę wśród kobiet, w której zapytał, co sądzą o mężczyznach decydujących się na depilację. 22% kobiet przyznało, że uwielbia mężczyzn, którzy dbają o ten aspekt. Aż 30% pań stwierdziło jednak, że to nie jest w porządku. Większość z nich wyraźnie podkreśla, że najbardziej liczy się dla nich męska depilacja w miejscach intymnych.

Depilacja pach i okolic intymnych już nie jest niczym nowym, ani dziwnym. Przede wszystkim chodzi o higienę. Wydepilowane nogi wielu ludziom jednak wciąż kojarzą się z brakiem męskości, o czym świadczą komentarze pod postem Kuby Wojewódzkiego. Ta tendencja jednak powoli przemija i coraz więcej osób nie ma z tym problemu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów