Kuba Wojewódzki wrzucił żartobliwe zdjęcie do sieci, ale nie wszystkich rozbawił. "Przestaję cię obserwować"

Emilia Klima 05.07.2017
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram.com/Kuba Wojewódzki

Czym, tym razem, Kuba Wojewódzki podpadł internautom? 

Kuba Wojewódzki i jego narzeczona Renata Kaczoruk, razem z setkami "zwykłych" Polaków bawił się w ostatnim tygodniu na festiwalu Open'er w Gdyni. Kto choć raz był na tego typu imprezie wie, jak męcząca potrafi ona być. Showman również odczuł festiwalowe trudy, a na Instagramie pokazał, jak relaksuje się w domowym zaciszu z dziewczyną i pizzą w łóżku. Nie trzeba było dłużej się przypatrywać, by dostrzec, że coś ze zdjęciem jest nie tak.

"Nieładnie"

Na zdjęciu nie widać twarzy, ale od razu można się zorientować, że nie przedstawia ono ani Renulki, ani tym bardziej jej chłopaka. Większość fanów Kuby podchwyciła żart dziennikarza dopytując z przekąsem, czy pani na łóżku to Małgorzata Rozenek. Inni gratulowali imponującej muskulatury, jakiej dorobił się przez cztery dni intensywnego przemieszczania się po terenie festiwalu, jeszcze inni chwalili za dystans i poczucie humoru.

Ale nie wszystkim zdjęcie się spodobało. A raczej fakt, że Wojewódzki "pożyczył" je sobie z innego profilu nie podpisując autora. Jeden z internautów zauważył, że fotka pochodzi z Instagrama popularnego trenera personalnego Jona Skywalkera, którego w sieci śledzi ponad 467 tys. obserwujących. Zawłaszczenie sobie zdjęcie bez zgody zdenerwowało niektórych fanów, czemu upust dali w komentarzach. 

Kradzież zdjęcia z instagrama to brak poszanowania dla praw autora.

Twój Instagram jest tragiczny. Przestaje obserwować.

Nieładnie tak kopiować czyjeś foty.

Kuba, 7 - nie kradnij. 

Co myślicie o takich praktykach w sieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów