Kuba Wojewódzki zażartował z Anny Muchy. "Pozdrawiam byłą narzeczoną"

Kuba Wojewódzki w kaszkietówce siedzi przy stoliku w restauracji
Fotografia: Instagram/Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli parą wiele lat temu. Wciąż jednak utrzymują dobre relacje. Ostatnio Wojewódzki postanowił zażartować z byłej narzeczonej i wbił jej szpilę.

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka. Nie ma problemu z tym, żeby żartować z innych ludzi z polskiego show-biznesu. Zwłaszcza, gdy rozmawia ze swoimi gośćmi w programie. Niekiedy między słowami wbije szpilę komuś innemu, tak jak ostatnio postanowił zakpić ze swojej byłej narzeczonej, Anny Muchy. Zrobił to podczas przedstawiania swojego pierwszego gościa, Rafała Paczesia, który jest komikiem. Czy Ania wybaczy mu ten żart?

Zobacz także: Żenujący żart u Wojewódzkiego. Wilczak stanął w obronie Wodzianki

Kuba Wojewódzki wbija szpilę Ani Musze

Tuż przed pojawieniem się na kanapie Paczesia Wojewódzki postanowił zapowiedzieć swojego gościa w żartobliwy sposób.

Okazuje się, że dziennikarz porównał filmki stand-upera do serialu "M jak miłość". Dokładnie chodziło o ich oglądalność. Okazuje się, że filmy Paczesia obejrzało 12 mln ludzi, czyli tylu, ilu "M jak miłość" w latach świetności.

Janusz Głowacki powiedział mi kiedyś, że dialogi w "M jak miłość" kalają dobre imię schizofrenii. To najlepsza recenzja tego serialu, pozdrawiam byłą narzeczoną. Aniu, jak jesteś w domu, to pozdrawiam cię serdecznie - powiedział Wojewódzki.

Nie od dziś wiadomo jednak, że Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nadal mają dobre relacje. Aktorka nie powinna zatem obrazić się na byłego ukochanego.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha pokazały, jak się bawią. "Zaraz idziemy na kebaba"

Nie wszystkie wypowiedzi gwiazd przechodzą bez echa. Jednak bardzo często cytaty znanych osób nas bawią, zaskakują, wzruszają a czasami nawet prowokują do dyskusji. Koniecznie sprawdź, czy pamiętasz, która gwiazda powiedziała te słowa.

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów