Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Weroniki Rosati z partnerem: Ortopeda unika ślubu

Anna Respondek 05.07.2018
Kuba Wojewódzki i Weronika Rosati
Fotografia: Instagram/kuba_wojewodzki_official/weronikarosati

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka. Tym razem chyba jednak poszedł o krok za daleko. 

Weronika Rosati rozstała się ze swoim partnerem, ortopedą Robertem Śmigielskim. Jak podawało źródło "Faktu", gwiazda skupiła się na wychowaniu córeczki, natomiast jej partner obarczony był wieloma obowiązkami w swojej klinice. To ostatecznie doprowadziło do rozłamu w związku. 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki broni Dawida Podsiadło

Okazuje się, że rozstanie pary postanowił skomentować Kuba Wojewódzki, który w tygodniku "Polityka" prowadzi kolumnę pod tytułem "Mea Culpa". Showman na bieżąco opisuje tam wydarzenia ze świata show-biznesu i polityki, nie szczędząc przy tym przykrych i sarkastycznych słów. Tym razem również nie był w stanie ugryźć się w język. 

Weronika Rosati znowu ogłosiła rozstanie ze swym kolejnym partnerem, ortopedą Robertem Śmigielskim. Podobno ortopeda unika ślubu. Kobieta martwi się o przyszłość, dopóki nie wyjdzie za mąż. Mężczyzna nie martwi się o przyszłość, dopóki się nie ożeni - napisał. 

Wojewódzki znany jest z tego, że ceni sobie swój stan kawalerski. A to tym bardziej nie daje mu prawa do oceniania tego, jak jest w małżeństwie. 

Zobacz także: Wojewódzki pokazał zdjęcie z Farną. Internauci nie zostawili na piosenkarce suchej nitki

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów