Kuba Wojewódzki rozmawiał z Mrozem o ideale kobiety. Renulce może się nie spodobać

Emilia Klima 17.05.2017
Mrozu, Wojciech Kalarus, Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Kuba Wojewódzki i Mrozu dyskutowali na temat ideału kobiety. Mamy wrażenie, że showman opisywał całkowitą odwrotność swojej narzeczonej. 

Kuba Wojewódzki w zeszłym odcinku show wyjawił swój dawny romans, teraz przyszła pora na kolejną porcję zwierzeń. Tym razem podczas rozmowy z Mrozem poruszył temat ideału kobiety. Wokalista, który promuje aktualnie swoją nową płytę, nie był szczególnie skory do odpowiadania na pytania dotyczące życia prywatnego, dlatego udzielił dość wymijającej odpowiedzi.

Taki, który jest najbardziej kompatybilny ze mną i z którym mam... - zaczął.

Wojewódzki, co ma zwyczaju, przerwał swojemu gościowi i stwierdził, że nie ma czegoś takiego jak kompatybilna kobieta. Mrozu po chwili dokończył wypowiedź:

Nie ma jakiegoś schematu... Wydaje mi się, że albo płyniesz i masz chemię z druga osobą albo nie.

I ta odpowiedź nie spodobała się Wojewódzkiemu. Showman podzielił się swoimi mądrościami w tym zakresie i przy okazji zdradził, jaki jest jego ideał.

Mówisz jak dzieciak. Nie ma chemii. Jest tylko fizyka. Mój ideał kobiety to jest taka, której nigdy nie boli głowa, mało mówi i nie chce jeździć moimi samochodami. I to jest perfekcyjna kobieta - stwierdził.

Renata Kaczoruk w programie "Azja Express" dała się poznać jako osoba, która zawsze ma dużo do powiedzenia i lubi "ustawiać" sobie osoby z najbliższego otoczenia. W wywiadach kreuje się często na feministkę. 

Wymyśliłam sobie koncepcję feminizmu 3.0, z którym się identyfikuję - zamiast walki zakłada ona budowanie- we współpracy z innymi- środowiska, w którym czujemy się równo traktowane w każdym obszarze życia. [...] Potrzebujemy feminizmu do odnalezienia się w dzisiejszym świecie. Potrzebujemy uczyć dziewczynki jak czerpać siłę ze swojej kobiecości, tak żeby im służyła, a nie skazywała na podporządkowanie innym - mówiła w rozmowie z portalem NaTemat.pl.

Wypowiedź Wojewódzkiego była pewnie kolejnym mało udanym żartem, ale na pewno nie wpisuje się w poglądy, które otwarcie wyznaje jego narzeczona. Myślicie, że w ich mieszkaniu nastaną teraz "ciche dni"? ;-)

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Fotografia: Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Fotografia: Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów