Kuba Wojewódzki publikuje zdjęcie i żartuje z nóg Małgorzaty Rozenek. "Tak wyglądają zgrabne nogi"

Redakcja 18.05.2017
Kuba Wojewódzki
Fotografia: ONS

Dziennikarz wykorzystał zamieszanie związane ze zdjęciem "Perfekcyjnej" i postanowił wbić jej szpilę. 

Kuba Wojewódzki na Instagramie opublikował zdjęcie znad morza, do którego dołączył opis, który może być przytykiem wycelowanym w Małgorzatę Rozenek-Majdan (zobacz Internauci zarzucili "Perfekcyjnej" Rozenek retuszowanie nóg. Riposta? Mistrzowska). 

Dziennikarz wypoczywając nad morzem nie zapomniał o polskim show-biznesie i celebrytach, którzy promują się w mediach. Świadczy o tym jego najnowsze zdjęcie z plaży, na którym stoi tyłem. Do fotografii dołączył opis, który może być nawiązaniem do ostatnich zdjęć Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Tak wyglądają zgrabne nogi. Grafik nie płakał, bo nie poprawiał - napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie. 

screen
Fotografia: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

"Cięta riposta"

Choć Kuba Wojewódzki nie napisał wprost, że jego komentarz to przytyk w stronę Małgorzaty Rozenek-Majdan, internauci raczej nie mają wątpliwości. Są niemal pewni, że "król TVN" nawiązuje do zdjęć, które Rozenek opublikowała na swoim Instagramie. Konkretnie, chodzi o te, na których pokazuje, wydawałoby by się, nienaturalnie wyretuszowane i wydłużone nogi. 

Na zarzuty odpowiedziała sama prowadząca "Projekt Lady", która podeszła do sprawy z poczuciem humoru. Jak stwierdziła "Grafik płakał, jak poprawiał. Zemsta grafika (...)". Do sprawy odniosła się również autorka zdjęć Marlena Bielińska, która stwierdziła, że efekt "wydłużenia" to zasługa 13-centymetrowych szpilek i odpowiedniego kadru. 

Wszystko wskazuje na to, że te zapewnienia nie przekonały Kuby Wojewódzkiego i internautów, którzy obserwują jego profil w mediach społecznościowych. 

Lol, jaka złośliwość! Kubuś, no już przestań się w to bawić - wieje nudą! Pokaż, że masz klasę! Małgonia i tak fajna dupencja - napisał internauta na Instagramie Kuby Wojewódzkiego. 

Tej PANI został tylko grafik, bo medycyna zrobiła wszystko co mogła - dodał kolejny. 

Czekamy zatem na ciąg dalszy. Kiedy zdjęcie w stringach?

Ostatnio hitem były nogi M. Rozenek-Majdan. 

Uwielbiam, cięta riposta, bystry umysł, czysta przyjemność.

Może w końcu chciała mieć nogi jak Renulka. 

Wszystko wskazuje na to, że dziennikarz wciąż nie może zapomnieć Małgorzacie Rozenek-Majdan konfliktu, jaki wywiązał się między nimi po emisji programu "Azja Express", w którym Renata Kaczoruk, partnerka dziennikarza, brała udział.

W wywiadzie udzielonym "Playboyowi" Wojewódzki zdradził, że jeśli "ich tonacja (Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana) względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton". Zaznaczył też, że będzie bronił Kaczoruk przed ludźmi, którzy grają nie fair. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan

Stringi damskie - zalety

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów