Kuba Wojewódzki przyznał się do romansu, a gość programu to potwierdził. "Jesteś stały w uczuciach"

Emilia Klima 10.05.2017
Kuba Wojewódzki, Natalia Nykiel, Tomasz Adamek
Fotografia: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Do wyznania skłoniła go Natalia Nykiel, która pochodzi z tego samego miasta, co była partnerka dziennikarza. 

Kuba Wojewódzki od czterech lat jest w związku Renatą Kaczoruk. Wcześniej media rozpisywały się o jego licznych romansach, plotki podsycał sam showman, niemal w każdym odcinku swojego programu podkreślając, że spotyka się tylko ze sporo młodszymi od siebie kobietami, najlepiej modelkami.

W najnowszych odcinkach programu "Kuba Wojewódzki Show" omawia raczej związki swoich gości, ale w ostatnim odcinku programu zebrało mu się na wspomnienia. Opowieść o dawnej ukochanej sprowokowała Natalia Nykiel - jak się okazało, wokalistka i utracona miłość Kuby Wojewódzkiego pochodzą z tej samej miejscowości, Piecek. 

Nie mamy pewności, czy showman nie robił sobie żartów, ale Natalia Nykiel szybko podchwyciła temat przyznając, że słyszała o całej sprawie, a nawet miała okazję poznać tajemniczą Ewelinę.

Nawet wiem którą, bo chodziły o tym plotki. To było jakiś czas temu. Teraz już wiadomo, że przestałeś być kobieciarzem i jesteś stały w uczuciach - powiedziała Natalia Nykiel.

Kuba Wojewódzki, Natalia Nykiel, Tomasz Adamek
Fotografia: Kuba Wojewódzki, Natalia Nykiel, Tomasz Adamek

Miłość, czy tylko… żart?

Kuba Wojewódzki rozkręcał się z minuty na minutę i zdradzał coraz więcej szczegółów o dawnym romansie. Wyznał, że Ewelina jest córką piekarza i to "bardzo porządna dziewczyna". Próbował też dociec, co o ich związku mówiło się w Pieckach. Wokalistka powiedziała, że dowiedziała się o ich relacji w momencie, kiedy już nie byli razem, więc nie wie za wiele na ten temat.

Dłużej to trwało, tylko my się ukrywaliśmy - powiedział dziennikarz.

Możliwe, że cała historia została zmyślona na potrzeby programu. Z drugiej strony, Kuba Wojewódzki często mówi o sobie w dwuznaczny sposób - nigdy nie wiadomo, czy to co zdradził to była prawda, czy tylko żart. 

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Fotografia: Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki

 

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Fotografia: Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów