Kuba Wojewódzki pierwszy raz odniósł się do plotek o ślubie. Udowodnił, że jeszcze do niego nie dojrzał

Redakcja 21.09.2016
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk
Fotografia: East News

Od tygodnia media spekulują o jego ślubie z Renatą Kaczoruk. Dziennikarz skomentował doniesienia w swoim programie. 

Gościem ostatniego programu Kuby Wojewódzkiego był wybitny aktor Andrzej Seweryn. Dziennikarz najwidoczniej liczy się z jego zdaniem i postanowił, że wyzna mu coś, co media plotkarskie chciały usłyszeć już kilka dni temu.

Tata, nie wiem, czy nie popełniłem głupoty. Mogę użyć wulgaryzmu? Nie wiem, czy nie przesrałem sobie przyszłości. Tata... hajtnąłem się – powiedział Kuba i pokazał aktorowi obrączkę. 

Zestresowany nową sytuacją życiową Kuba Wojewódzki zaczął zastanawiać się, czy małżeństwo nie jest aktem kapitulacji, który prowadzi bezpośrednio do zgonu. Jednak Andrzej Seweryn uspokoił go twierdząc, że to raczej akt zwycięstwa nad głupotą. Aktor niedawno powiedział "tak" po raz piąty, więc bazując na swoim doświadczeniu pouczył prowadzącego, że mężczyzna dzięki małżeństwu ma się czuć lepszy. Co ciekawe, dziennikarz nie ograniczył się tylko do zwierzeń na temat małżeństwa z Renatą Kaczoruk. Aktorowi dał do zrozumienia, że myśli o dziecku. 

Ja sobie ostatnio policzyłem, że jeżeli będę miał dziecko za rok, to jak będę miał 70 lat, to to dziecko mnie zbije – zażartował showman.

Jednak jak wiemy, w każdym jego żarcie jest ziarnko prawdy. Tak jak prawdą okazało się to, że on i modelka wzięli ślub w Jastarni. Być może do Kuba do czasu emisji programu nie chciał potwierdzać tych doniesień, wolał zrobić to po swojemu - wprost do swojej publiczności, osobiście, w obecności doświadczonego męża. Na pewno zdawał sobie też sprawę, że wtedy podniesie oglądalność show. 

Niestety Kuba Wojewódzki udowodnił, że mimo średniego wieku, nie jest jeszcze gotowy na ślub. W przeciwnym razie nie zastanawiałby się, czy nie popełnił błędu. Szkoda, że swoimi wątpliwościami podzielił się publicznie, przed kamerami. Renata Kaczoruk prawdopodobnie ma do siebie duży dystans, ale nikomu nie byłoby miło słyszeć, że tydzień po ślubie małżonek zastanawia się, czy "nie popełnił głupoty".

Kuba
Fotografia: Kuba Wojewódzki/Instagram.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów