Kuba Wojewódzki rozkręca nowy biznes i szuka pracowników. Opublikował ogłoszenie

Hanna Skowron 19.04.2019
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Spróbujecie szczęścia?

Kuba Wojewódzki to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Prowadzi swój autorski program na antenie TVN-u, pisze felietony oraz ma audycję w radiu. Dziennikarz na tym jednak nie poprzestaje. Właśnie rozkręca nowy biznes!

Kuba Wojewódzki szuka pracowników!

Ostatnio dziennikarz zgłębia tajniki świata gastronomii, ponieważ postanowił dołączyć do grona warszawskich restauratorów. Razem ze wspólnikiem w modernizowanej Elektrowni Powiśle otwiera nowy lokal. Będzie to restauracja połączona z klubem.

Uwaga! Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w Warszawie – "Niewinni czarodzieje" – w Elektrowni Powiśle. 2/3 restauracja, 1/3 klub. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z "Casablanca" – mogliśmy przeczytać kilka tygodni temu na profilu Wojewódzkiego.

Gwiazdor sam dogląda wszystkich prac i pilnuje, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wygląda na to, że projekt niedługo ruszy, ponieważ samozwańczy "król TVN-u" zamieścił na Instagramie nowe ogłoszenie. Tym razem dotyczy ono pracowników.

Uwaga! Szukamy ludzi do restauracji @niewinniczarodzieje ~ General Manager, Manager Zmianowy, Kierownik Baru, Sommelier, Hostessa, Kucharz Zmianowy, Kucharz, Barman, Barista, Kelner, Barback, Runner – napisał, podając adres, na który należy wysłać zgłoszenie.

Wygląda na to, że każdy ma szansę. Aplikujecie?

Zobacz także: Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 25 lat! Bardzo się zmienił?

Gwiazdy nie tylko dzielą się na Instagramie swoim życiem prywatnym, ale też nieźle na nim zarabiają. Zobaczcie, które z nich radzą sobie najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów