Wojewódzki ostro komentuje rozwód Jusis i Makowieckiego. "Tomek usłyszał najgorszą rzecz"

Hanna Skowron 23.05.2019
Kuba Wojewódzki
Fotografia: VIPHOTO/East News

Czyżby showman wiedział więcej niż my o powodach zakończenia tego małżeństwa?

Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie skomentował ostatnich wydarzeń ze świata show-biznesu. Ostatnio showman odniósł się do rozwodu Reni Jusis i Tomka Makowieckiego. Nie zabrakło ostrych słów. Czy dziennikarz zasugerował w nich, że Tomek nie był wierny swojej żonie?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki są ostatnio na świeczniku za sprawą rozwodu. Fani pary mieli nadzieję, że jeszcze uda się zażegnać kryzys w ich związku. Niestety tak się nie stało. Po 12 latach celebryci rozstali się zaledwie po jednej rozprawie sądowej, bez orzekania o winie.

Kuba Wojewódzki komentuje rozwód Jusis i Makowieckiego

Sprawę postanowił skomentować w swoim stylu Kuba Wojewódzki. "Król TVN-u" napisał, co myśli o rozstaniu muzyków w swoim felietonie dla "Polityki". Czyżby showman sugerował zdradę?

Koniec małżeństwa Reni Jusis i Tomka Makowieckiego. Po 12 latach wspólnego życia para zdecydowała się na rozwód i to po jednej rozprawie. Podobno Tomek usłyszał od żony najgorszą rzecz, jaką można usłyszeć podczas seksu. Kochanie: wróciłam – napisał w tygodniku.

Trudno uwierzyć, że mama Teofila i Gai zgodziłaby się na polubowne rozstanie, gdyby słowa Wojewódzkiego okazały się prawdą.

Dziennikarz nie poprzestał na jednym wpisie na temat rozpadu relacji celebrytów. Oliwy do ognia dolał kolejnym felietonem.

Oto bohater tygodnia. Dzień po ogłoszeniu rozwodu Tomek Makowiecki pokazał na Instagramie swoją nową dziewczynę. Brawo. U kobiet to się nazywa brak klasy. U facetów okienko transferowe – podsumował.

Myślicie, że to żart, czy prezenter wie coś, czego my nie wiemy?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki
Fotografia: TRICOLORS/East News

Zobacz także: Wojewódzki dosadnie skomentował Eurowizję 2019. Fani: "Trafne"

Gwiazdy nie tylko dzielą się na Instagramie swoim życiem prywatnym, ale też nieźle na nim zarabiają. Zobaczcie, które z nich radzą sobie najlepiej

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów