Wojewódzki opublikował zdjęcie Kasi Nosowskiej z synem. Dziś Mikołaj ma 22 lata. Jak wyglądała?

Anna Respondek 22.01.2018
Zdjęcie z przeszłości
Fotografia: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Wyrósł na przystojnego chłopaka. 

Jakiś czas temu Kasia Nosowska, wokalistka Hey, ogłosiła, że działalność jej zespołu zostanie zawieszona. Obecnie piosenkarka skupia się na występach solowych i swoim instagramowym koncie, na którym publikuje kolejne zabawne i satyryczne widea. 

Teraz jednak głośno zrobiło się o jej 22-letnik synu, Mikołaju. Wszystko to za sprawą Kuby Wojewódzkiego, który na swoim profilu zamieścił zdjęcie z przeszłości. Pozuje na nim między innymi z Nosowską i jej małym synem.

Dawno, dawno temu, kiedy narodził się młody Nosowski - napisał. 

nosoww1 (1)
Fotografia: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Jak dziś wygląda syn Kasi Nosowskiej, Mikołaj Krajewski?

Mikołaj Krajewski przyszedł na świat 22 maja 1996 roku i to jedna z niewielu informacji, które można znaleźć na jego temat. Piosenkarka od zawsze strzegła swojej prywatności i prywatności swoich bliskich. Jakiś czas temu w wywiadzie z "Galą" Nosowska przyznała, że nie planowała ciąży, jednak był to dla niej najszczęśliwszy czas. 

Wiedziałam, że cokolwiek by się działo, ja w to wchodzę. Byłam strasznie, przeokrutnie szczęśliwa. Dokładnie pamiętam, jak idę ulicą od lekarza i się do siebie uśmiechałam, taka silna i dumna. Dla mnie ciąża była jak jakaś dawka mocy, nagle wszystkie luki, które we mnie były, obawy, nieśmiałość, lęki – wszystko zostało zapełnione - wyznała.

Wokalistka wyznała, że jest z syna bardzo dumna i ma z nim dobry kontakt. Ostatnio Mikołaj pojawił się w klipie do coveru piosenki T.Love. nagranego przez swoją mamę. 

Podobny do sławnej mamy? ;)

nosow1
Fotografia: Instagram/nosowska.official
nosow12
Fotografia: Instagram/krajan3
nosow123
Fotografia: Instagram/krajan3
EN_01214228_0050
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów