Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie hejtera i grozi, że go odwiedzi. Ten odpowiedział

Redakcja 07.04.2017
Kuba Wojewódzki
Fotografia: East News

Kuba Wojewódzki zareagował naprawdę ostro. Słusznie? 

Kuba Wojewódzki na Facebooku opublikował zdjęcie mężczyzny i jego rodziny, który napisał obraźliwy komentarz pod zdjęciem dziennikarza. 

Wojewódzki to kolejna gwiazda polskiego show biznesu, która zdecydowała się walczyć z hejterami. Dziennikarz wybrał podobny sposób co wcześniej Filip Chajzer. Na swoim Facebooku opublikował zdjęcie przedstawiające mężczyznę i jego rodzinę i zdradził, jak się nazywa. To odpowiedź na obraźliwy komentarz, który mężczyzna zamieścił na profilu Wojewódzkiego. 

Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu - napisał internauta.

Powyższy komentarz dotyczy zdjęcia, na którym gwiazda TVN pozuje z Mamedem Khalidovem.

Mamed Khalidov i Kuba Wojewódzki
Fotografia: www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/

Mamed Khalidov i Kuba Wojewódzki 

"Odwiedzimy Cię..."

Na reakcję Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Dziennikarz opublikował zdjęcie internauty i dołączył do niego komentarz. 

Marcin R., na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem "Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu". Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligiowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz...W razie Twojej nieobecności, my odwiedzimy Ciebie. Ukłony - napisał Kuba Wojewódzki na Facebooku. 

Wywołany do odpowiedzi internauta, postanowił zabrać głos. Twierdzi, że dziwi go, że dziennikarz, który na co dzień ośmiesza ludzi reaguje takim oburzeniem. 

Ok, napiszę kilka zdań sprostowania/oświadczenia, żeby uciąć spekulacje dotyczące moich intencji itp. Użyłem ostrego sarkazmu, który odnosił się prześmiewczo ogólnie do relacji arabsko-żydowskich i obecnej sytuacji na świecie. Natomiast jeżeli słowo "ciapaty" uraziło Mameda. To przepraszam Mamed. Faktycznie było to chamskie. Mogłem użyć słowa "muzułmanin", zamiast slangu. Natomiast słowo "żyd", nie jest słowem obraźliwym. Dziwię się, że jako satyryk, który na co dzień wyśmiewa bardzo wielu ludzi, pan W. reaguje takim oburzeniem - napisał internauta. 

Cóż, internauta liczył zapewne na poczucie humoru dziennikarza. Nie ze wszystkiego jednak można żartować, o czym przekonują internauci w komentarzach. Wielu zwraca uwagę na fakt, że taki komentarz jest co najmniej nie na miejscu i nie ma nic wspólnego z sarkazmem. Są jednak i tacy, którzy bronią Marcina R. i zarzucają Wojewódzkiemu brak dystansu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów