Kuba Wojewódzki miał romans z Martą Żmudą Trzebiatowską? Aktorka wymownie odpowiada!

Julita Buczek 07.11.2018
Kuba Wojewódzki napisał książkę
Fotografia: Instagram @kuba_wojewodzki_official

Do księgarń na początku listopada trafiła "Nieautoryzowana biografia" króla TVN-u. Kuba Wojewódzki krytykował swoich kolegów z branży w programie i social mediach, teraz postanowił zebrać wszystkie swoje doświadczenia w jednej książce.

Na tę książkę czekali wszyscy, którzy chociaż trochę interesują się polskim show-biznesem. W "nieautoryzowanej" biografii Króla TVN-u na samym początku książki pojawiło się stwierdzenie, że Kuba gardzi podobnymi pozycjami wychodzącymi spod pióra innych celebrytów. Książka zawiera wiele ciekawostek z życia dziennikarza, jak i pikantnych plotek, które w końcu ujrzały światło dzienne. Jedną z nich ma być domniemany romans z Martą Żmudą Trzebiatowską.

Kuba Wojewódzki miał romans z Martą Żmudą Trzebiatowską?

Wojewódzki od wielu lat wzbudza emocje. Jedni go kochają, a inni wręcz nie mogą znieść jego barwnej osobowości. W książce showman podzielił się wieloma nieznanymi faktami ze swojego życia. Nikogo nie zdziwiły historie o jego byłych związkach z Anną Muchą czy Renatą Kaczoruk, tak wzmianki o domniemanych romansach z Agnieszką Kaczoruk czy Martą Żmudą Trzebiatowską zaskoczyły opinię publiczną - podaje portal Plejada.pl

To mógł być związek modelowy. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi. Na początku randkowanie według kalendarza narzeczonego może uchodzić za radosną grę w chowanego - pisze o swojej relacji z aktorką Kuba Wojewódzki.

W kolejnej części swojej wypowiedzi ostro podsumował swoją znajomość z aktorką.

Niestety wcześniej czy później nawet najbardziej zakochany narzeczony zrozumie, że ktoś robi z niego durnia.

Marta Żmuda Trzebiatowska nie mogła zostawić wypowiedzi dziennikarza bez komentarza.

Zareagowałam z dużym uśmiechem. To było tak dawno temu, że naprawdę zatarło się już w mojej pamięci. Pamiętam, że spotkaliśmy się i Kuba próbował mnie namówić na udział w swoim programie. Nie pojawiłam się do dnia dzisiejszego. Długo namawiał, ale te spotkania, ja bym ich nie określiła „romansem”, jak to media zrobiły w nagłówkach, uważam, że jest to duża przesada. Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem.

Aktorka przyznała się również do tego, że bardzo dużo zawdzięcza Kubie Wojewódzkiemu.

Bardzo dużo mnie nauczył. Postanowiłam wtedy skorzystać z tego, że Kuba jest dziennikarzem i wykłada też dziennikarstwo. Bardzo chciałam się dowiedzieć takich podstawowych rzeczy, jak udzielać wywiadów, jak autoryzować wywiady i jak nie popełniać takich podstawowych błędów, które potem, podczas autoryzacji sprawiały mi dużo kłopotów. Nawet pomógł mi autoryzować jeden z wywiadów, taki do dużego miesięcznika, więc był dla mnie naprawdę dużym wsparciem i do dzisiaj mam coś takiego, że jak mam jakąś wątpliwość to lubię go zapytać o zdanie.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów